"Говорят, двух одинаковых закатов не бывает – неправда": Портніков про Путіна та Брежнєва

У книгах Путіна зовсім немає Путіна, там набагато більше брежнєвщини, ніж можна собі уявити.

Путін набагато більше схожий на Брежнєва, ніж вважає. Фото: ЖЖ.

Заходи авторитарних режимів походять один на інший, як дві краплі води. Так що зовсім даремно кажуть, що двох однакових заходів не буває. Про це повідомляє replyua.net з посиланням на відомого українського блогера і журналіста Віталія Портнікова, передають Патріоти України.

Він зазначив, що ще в роки застою все полиці магазинів були забиті творами Брежнєва. Тільки різниця між творами Брежнєва та інших більшовицьких лідерів полягала в тому, що інші лідери писали теоретичні роботи. А твори Брежнєва складалися тільки з виступів на пленумах, указів, документів і навіть телеграм, які він надсилав «братнім народам» з привітаннями.

Здавалося, що разом з Брежнєвим закінчилася і епоха більшовизму і ленінського курсу. Однак ні. На полицях російських магазинів з'явився тритомник Путіна. «Багатотомник «Прямая речь» - це, по суті, скрижалі, на які занесені події з історії Росії, своєрідний портрет епохи, який потрібен сьогоднішнім росіянам» - зазначають укладачі збірки», - пише Портніков.

У книгах Путіна зовсім немає Путіна, там набагато більше брежнєвщини, ніж можна собі уявити. І підбір слів, і підбір матеріалу говорять самі за себе, зазначає Портніков.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Залишили будинок на рік": Шокуючі фото наслідків приходу "руського міра" на Донбас

п’ятниця, 22 червень 2018, 19:30

В окупованому бойовиками угруповання "ДНР" Єнакієве Донецької області грабують і частково розбирають будинки жителів, що виїхали. Про це самі потерпілі пишуть в соціальних мережах, передають Патріоти України. Відзначається, що сім'я мирних жителів виїх...

"Уроки цинизма в оккупации или Как пропагандисты в ОРДЛО постоянно держат детей под контролем" - Степова

п’ятниця, 22 червень 2018, 18:15

Війна не тільки поділила нас на світлих і темних, Людей і совєтікусів, проукраїнських і проросійських. Війна оголила добро і зло до первозданного рівня, без купюр. "В ОРДЛО пропагандисты не отпускают детей ни на минуту. Некогда спокойное лето, по праву...