"Говорят, двух одинаковых закатов не бывает – неправда": Портніков про Путіна та Брежнєва

У книгах Путіна зовсім немає Путіна, там набагато більше брежнєвщини, ніж можна собі уявити.

Путін набагато більше схожий на Брежнєва, ніж вважає. Фото: ЖЖ.

Заходи авторитарних режимів походять один на інший, як дві краплі води. Так що зовсім даремно кажуть, що двох однакових заходів не буває. Про це повідомляє replyua.net з посиланням на відомого українського блогера і журналіста Віталія Портнікова, передають Патріоти України.

Він зазначив, що ще в роки застою все полиці магазинів були забиті творами Брежнєва. Тільки різниця між творами Брежнєва та інших більшовицьких лідерів полягала в тому, що інші лідери писали теоретичні роботи. А твори Брежнєва складалися тільки з виступів на пленумах, указів, документів і навіть телеграм, які він надсилав «братнім народам» з привітаннями.

Здавалося, що разом з Брежнєвим закінчилася і епоха більшовизму і ленінського курсу. Однак ні. На полицях російських магазинів з'явився тритомник Путіна. «Багатотомник «Прямая речь» - це, по суті, скрижалі, на які занесені події з історії Росії, своєрідний портрет епохи, який потрібен сьогоднішнім росіянам» - зазначають укладачі збірки», - пише Портніков.

У книгах Путіна зовсім немає Путіна, там набагато більше брежнєвщини, ніж можна собі уявити. І підбір слів, і підбір матеріалу говорять самі за себе, зазначає Портніков.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Мы получили еще одну возможность заглянуть в путинскую внутреннюю Монголию. Там, как и ожидалось, нет даже телефонов", - російський політик

неділя, 18 лютий 2018, 2:00

Російський президент вимагає від вчених знайти спосіб зробити його безсмертним, однак саме під час його "вмілого керування" було заборонено багато досліджень та скорочене фінансування науки. "Уйдет в 2024 году, говорите? Нет, он всерьез думает о бессме...

Шведський міністр висловив готовність скандинавської країни долучитись до миротворчої місії на Донбасі

субота, 17 лютий 2018, 23:54

Швеція готова надати свої війська для миротворчої місії ООН на Донбасі, якщо на це погодяться Росія і Захід. "Якщо ми побачимо відповідні умови, і якщо ми зрозуміємо, що ця місія може допомогти, тоді ми відкриті для цього", – сказав він.