Гравець німецького "Шальке" та збірної України показав, як грає в футбол із собакою (відео)

Коноплянка зіграв зі своїм собакою. "Кореша тримаємо у формі", - підписав відео український футболіст.

Фото з вільних джерелПатріоти України з посиланням на Нескучные новости пропонують на власні очі переконатись у вправності гравця та песика.

"Пес у відборі хороший", "Швидше кореш тримає тебе в формі", "Фінів треба так повозити", "Те відчуття, коли собака відбирає м'яч краще, ніж половина захисників УПЛ", "Прикольна собачка", - коментують відео підписники Коноплянки в соцмережах.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Драпануть, как со Змеиного, не удастся: репарации Россия будет выплачивать Украине десятилетиями", - Ейдман

четвер, 30 червень 2022, 18:08

"Армия мародеров, поджав крысиный хвост, драпанула с острова Змеиный вслед за русским кораблем. Ее руководство заявило, что это не отступление, а "жест доброй воли". Так же они в будущем объяснят и свое неизбежное бегство с Украины", - пише у своєму бл...

"Про поточну ситуацію на фронті", - Машовець

четвер, 30 червень 2022, 14:12

- Передовые подразделения Попаснянской группировки противника пытаюся атаковать по направлению Николаевка - Спорное, а так же по направлению от района южнее Лисичанского НПЗ на Верхнекаменку. По линии Матроская - Белая Гора идут упорные позиционные бои...