
Командувач "Української добровольчої армії" Дмитро Ярош вважає, що українська влада повела себе занадто м'яко в ситуації з проривом кордону Саакашвілі, створивши небезпечний прецедент. Про це він розповів в інтерв'ю Апострофу, передають Патріоти України.
"Держава для того й існує, щоб не допускати переходу якихось певних меж. Якщо ці межі перейдено, то держава повинна на це реагувати... Зараз в Харківській області якийсь умовний Янукович почне прориватися і говорити: "А що, Саакашвілі можна, а мені не можна, чи що?" Царьов якийсь або інша якась тварина", - зазначив Ярош.
З іншого боку, колишній лідер Правого Сектора вважає, що одночасно все, що відбулося влада сама і спровокувала, "зупинками потягів і мінуваннями "Шегинів" (пункт пропуску на українсько-польському кордоні - ред.).
"А прикордонники? Хлопці, яких били? Я б на місці їх командира однозначно дав би команду вогонь на ураження вести. І не панькатися з тієї шушерою, яка під синьо-жовтими прапорами знищує державу", - жорстко висловився Ярош на підтримку прикордонників і проти прихильників Саакашвілі.
Як вже повідомляли Патріоти України, 22 червня Повітряні Сили ЗСУ завдали удару у Воронежі по російському військовому підприємству "ВЗПП" - "Воронежский Завод Полупроводниковых Приборов", який виробляє електроніку для крилатих ракет Х-101 та Р-500. . ...
Серед цілей, які сьогодні, 22 червня, Силам оборони України вдалось уразити Центр космічного зв’язку "Дубна" у Московській області. Про це офіційно повідомлено Генеральним штабом ЗСУ, але не деталізовано важливість саме цього об'єкту, зазначають Патріо...