"Я українець і я цим пишаюсь" - патріоти нагадали громадянам, які живуть в окупації, про базові цінності (фото)

Патріотичний напис проводжає пасажирів, які сідають на автобус у напрямку окупованої Горлівки.

Автобусна зупинка у напрямку на Горлівку. Фото: Facebook

""Я українець і я цим пишаюсь" - гласит надпись в месте посадки на автобус в Горловку." Про це написав у своєму Facebook журналіст Роман Бочкала, передають Патріоти України.

Большинство пассажиров живут в оккупации. И им словно напоминают, чем нужно гордиться. И кто-то из этих людей наверняка испытывает это чувство.

Но вряд ли многие... Сюда они приезжают за покупками, посылками, деньгами. Атмосфера безрадостная.

"Может пора заканчивать с ДНР?" "От нас это не зависит..."

В основном такой ответ. Унылые бабушки и бледные дети все новыми порциями отправляются обратно на автобусах с табличками "нерегулярные перевозки".

Автобусы отходят один за одним. Как кораблики в Стамбуле. Не нужно писать в коментах "виноваты сами". Все и так понятно.

Сепаратизм до добра не доводит... Урок, который многие жители нашей страны все никак не вынесут.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Золотий Богдан": Розкрито таємницю незвичайної столичної маршрутки (відео)

середа, 13 грудень 2017, 9:08

У Києві на 496-му маршруті працює автобус незвичайного кольору. Його фото в соцмережах порівнюють із золотим батоном Януковича і припускають, що за проїзд в ньому потрібно доплачувати. За словами водія маршрутки Григорія Хоружого, вона не нова - проїха...

У 2018 році ВВП України зростатиме - поліпшений прогноз Moody’s

середа, 13 грудень 2017, 8:50

Агенство вважає, що економіка України продовжить поступово відновлюватися після глибокої рецесії в 2014-15 роках, а інфляція знижуватиметься. Міжнародне рейтингове агентство Moody’s поліпшило прогноз по зростанню ВВП України в 2018 році до 3,5%. Про це...