З архіву ПУ. "Це що - посольство Росії майже в центрі міста?": У Маріуполі відкрили кафе з провокативною назвою (фотофакт)

Як вдалося з'ясувати, персонал закладу раніше конфліктував з україномовним відвідувачем.

У центрі Маріуполя Донецької області працює кафе з назвою "Москва". Відповідне фото опублікував в Facebook правозахисник Олександр Сінілов, передають Патріоти України у червні 2018 року.

"Вчора побачив, коли був в секторі "М". Це що - посольство Росії-Москви майже в центрі Маріуполя, а за столиками сидять його постійні відвідувачі, так би мовити любителі "Масква"? Чи це громадська приймальня Саші Захарченка, ватажка недореспублікі?

А вам не здається, що в цей чисто "Експрес-бар Москва" треба вже запросити українську інспекцію, а також "експертів з "пляшками"?", - написав він, зазначивши, що персонал закладу раніше конфліктував з україномовним відвідувачем.

УВАГА! Дане висловлювання не закликає до безладів та будь-яких протизаконних дій, та до міжнаціональної ворожнечі - (решту читайте між рядків!). Всім гарного настрою та веселих розваг )))" - наголосив він.

Українці обурилися такою ситуацією і запропонували варіанти вирішення проблеми.

"Я б з великим задоволенням попрацював сокирою, пір'я б летіли, але попередньо запросивши всю міську владну гидоту з рідними і близькими. Немає слів для вираження обурення!" - пише зокрема Влад Капустянський в коментарях.

З архіву ПУ. Як малорос до справжнього українця: Фігурант "Миротворця" на прощанні з Віктюком звернувся до режисера українською мовою

понеділок, 6 грудень 2021, 3:00

У Москві попрощалися з режисером Романом Віктюком, якого згодом, 23 листопада (2020 року.-ред.), поховали у його рідному Львові, повідомляють Патріоти України. Російський актор Сергій Маковецький, який є фігурантом сайту "Миротворець" за неодноразові п...