З архіву ПУ. "Це що - посольство Росії майже в центрі міста?": У Маріуполі відкрили кафе з провокативною назвою (фотофакт)

Як вдалося з'ясувати, персонал закладу раніше конфліктував з україномовним відвідувачем.

У центрі Маріуполя Донецької області працює кафе з назвою "Москва". Відповідне фото опублікував в Facebook правозахисник Олександр Сінілов, передають Патріоти України у червні 2018 року.

"Вчора побачив, коли був в секторі "М". Це що - посольство Росії-Москви майже в центрі Маріуполя, а за столиками сидять його постійні відвідувачі, так би мовити любителі "Масква"? Чи це громадська приймальня Саші Захарченка, ватажка недореспублікі?

А вам не здається, що в цей чисто "Експрес-бар Москва" треба вже запросити українську інспекцію, а також "експертів з "пляшками"?", - написав він, зазначивши, що персонал закладу раніше конфліктував з україномовним відвідувачем.

УВАГА! Дане висловлювання не закликає до безладів та будь-яких протизаконних дій, та до міжнаціональної ворожнечі - (решту читайте між рядків!). Всім гарного настрою та веселих розваг )))" - наголосив він.

Українці обурилися такою ситуацією і запропонували варіанти вирішення проблеми.

"Я б з великим задоволенням попрацював сокирою, пір'я б летіли, але попередньо запросивши всю міську владну гидоту з рідними і близькими. Немає слів для вираження обурення!" - пише зокрема Влад Капустянський в коментарях.

"Це був нещасний випадок під час сексу": Син мільярдера зізнався, що причетний до смерті студентки

субота, 1 квітень 2023, 17:45

Син єменського мільярдера Фарук Абдулхак зізнався у причетності до смерті 23-річної студентки Мартіни Вік Магнуссен через понад 15 років після своєї втечі з Лондона до Ємена. Про це чоловік розповів журналістці BBC, передають Патріоти України. Тіло 23-...

"Цигарок не курив, навіть коли був на фронті": 100-річний киянин розкрив секрет свого довголіття

субота, 1 квітень 2023, 17:30

У Києві мешкає 100-річний ветеран Другої світової війни Григорій Романович Куземко, який зараз переживає нові бойові дії на території України. Він розповів, що особливого секрету довголіття немає. Про це він сказав в інтерв'ю ТСН.ua, передають Патріот...