"Як Lufthansa осоромилася через ЧС-2018 з футболу в Росії та Київ", - блогер (відео)

Підпис "Росія 2018" у рекламному ролику компанії стоїть на зображенні Русанівського каналу, розташованого в київському районі Березняки.

Русанівський канал у Києві. Фото: Вікіпедія.

"Компанія Lufthansa рекламує футбольний чемпіонат світу в Росії 2018 року за допомогою відеоролика, відзнятого в столиці України, місті Києві", - пише Дід Панас на сайті 24tv.ua, передають Патріоти України, та продовжує:

"Підпис "Росія 2018" стоїть на зображенні Русанівського каналу, розташованого в київському районі Березняки.

Моя "мала Батьківщина". Дорогенька Lufthansa, Україна – це не Росія! І не все, що починається з "рус", є російським. Це вже навіть такі географічно обдаровані перевізники, як ви, мали б збагнути. Lufthansa рекламує ЧС з футболу в Росії відео, відзнятим в Києві:

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Де ж ви були так довго, хлопці?!": Як у звільнених селищах Херсонщини зустрічають ЗСУ (відео)

середа, 5 жовтень 2022, 0:15

"Де ж ви були так довго, хлопці?! Рідненькі наші! - Слава Україні! - Ой, як ми вже соскучилися за всім оцим...": Новопетрівка на херсонській Бериславщині зустрічає українських визволителів сльозами і жовтими яблуками", - написав політтехнолог Олексій Г...

Звільнена Харківщина: В катівні окупантів знайшли коробку вирваних зубних протезів (фото)

середа, 5 жовтень 2022, 0:00

"Звільнена Харківщина. Село Піски-Радьківські - на березі Осколу, за 2,5 км від межі з Донецькою областю. Коробка вирваних зубних протезів. Знайшли в катівні окупантів. Повідомив начальник слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергій Болвінов"...