Як запопадливі туркменські антикорупціонери заспівали осанну матері президента (відео)

А ми з наших "борцунів" регочемо.

Гурбангули Бердимухамедов. Фото з відкритого джерелаУ Туркменістані на зборах про проблеми корупції перша ж виступюча почала співати пісню в честь матері президента Гурбангули Бердимухамедова. При цьому присутні в залі плескали у долоні, а потім встали, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Матір'ю президента Туркменістану є Огулабат Бердимухамедова. "Ви – мати-героїня всіх туркменів!", - так звучить одна з рядків пісні. "Огулабат-мати – мати нашого Покровителя! Мати, яка подарувала народу героя-сина і сама героїня!", - сказала виступаюча на зборах про проблеми корупції.

Зазначимо, що культ особистості в Туркменії при Гурбангули Бердимухамедові залишається досить значним, хоча і не таким сильним, як за його попередника Сапармурата Ніязова. Нагадаємо, в лютому Гурбангули Бердимухамедов був переобраний на третій термін.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Драпануть, как со Змеиного, не удастся: репарации Россия будет выплачивать Украине десятилетиями", - Ейдман

четвер, 30 червень 2022, 18:08

"Армия мародеров, поджав крысиный хвост, драпанула с острова Змеиный вслед за русским кораблем. Ее руководство заявило, что это не отступление, а "жест доброй воли". Так же они в будущем объяснят и свое неизбежное бегство с Украины", - пише у своєму бл...

"Про поточну ситуацію на фронті", - Машовець

четвер, 30 червень 2022, 14:12

- Передовые подразделения Попаснянской группировки противника пытаюся атаковать по направлению Николаевка - Спорное, а так же по направлению от района южнее Лисичанского НПЗ на Верхнекаменку. По линии Матроская - Белая Гора идут упорные позиционные бои...