Про це повідомляється на сайті Нацполіції.
Кількох підлітків вдалося врятувати буквально за крок від фінального "завдання" – самогубства.
Раніше двоє студентів-другокурсників із Придністров'я ініціювали інтернет-гру "Білий ведмідь", яка є повною протилежністю смертельно небезпечної гри "Синій кит".
Розробники проекту створили спільноту у соцмережі ВКонтакте.
У грі треба виконати 50 завдань, наприклад, прибирання будинку чи фото щоденника з позитивною оцінкою.
Автори гри переконані, що після завершення усіх завдань стосунки гравців зі своїми сім'ями значно покращаться.
Нагадаємо, що "групи смерті" – це спільноти, зосереджені переважно у мережі Вконтакте, розраховані на підлітків. Починається все з того, що їхні адміністратори дають учасникам груп травматичні "завдання" – наприклад, свідомо порізати собі руки лезом, відзнявши усе це на відео. Кінцевою метою "гри" є доведення дитини до самогубства, яке вона також повинна зафіксувати на камеру. Вперше про "групи смерті" на кшталт спільнот Синий кит, Тихий дом, Разбуди меня в 4:20 заговорили ще у травні минулого року в Росії.
Тоді російське видання Новая Газета опублікувало масштабне розслідування, де був описаний принцип дій таких спільнот. Зазвичай вони об'єднані спільною символікою – це кити. Цей символ обраний невипадково, адже кити – одні з небагатьох видів ссавців, що можуть звести рахунки з життям, самовільно викидаючись на берег.
Джерело: ТСН
Українська інтерв'юерка та блогерка Раміна Есхакзай уперше поділилася, як закрутила роман з військовим, якого нещодавно показала уперше. Так, журналістка у власному проєкті "30" поділилася, що вона познайомилася з обранцем за допомогою звичайного листу...
"Чиновники з Міноборони вкотре сіли в калюжу: авансують підприємствам десятки мільярдів гривень, однак на фронт у заявлені терміни доходить менше половини мін. Однак і з ними серйозні проблеми. Що відбувається? "Нам не страшні московські воші, нам стра...