Які великодні подарунки вважаються традиційними

І у наш час зберігаються традиції відносно того, що саме дарувати на Великодень

Фото: uainfo.orgДля багатьох з нас Великдень одне з найулюбленіших та довгоочікуваних свят. Звісно свято супроводжується походами на гостини та подарунками. Що саме стало традицією дарувати на Великдень, з'ясували Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Цілком очевидно, що серед подарунків обов'язково мають бути символи свята - писанка, крашенка, великодній кролик у вигляді іграшки, або щось суто церковне. Писанки чи крашенки мають дуже древню традицію і їх подарунок обов'язково супроводжується словами - "Христос воскрес".

Якщо православні воліють на Великдень обмінюватись переважно крашенками, то католики та протестанти переважно дарують чарівну крольчиху. У родинах, які відносяться до цих конфесій, вірять що на Великдень вона розносить по домівках чудових та вихованих дітей, крашені яйця до столу. Легендо про крольчиху вперше з'явилась у Німеччині у п'ятнадцятому сторіччі, а потім вже з німецькими переселенцями рушила світом.

У нас також поступово поширюється ця традиція ,проте переважно у містах. У магазинах у переддень свята можуть запросити кролика у вигляді шоколадки, іграшки, або надувної кульки.

Проте на Великдень порадувати близьких можна і іншими речами. Все, що за формою нагадує яйце. Це можуть бути невеличкі скриньки, брелки, можна пошукати годинник з символікою яйця, або кролика.

До того ж не обов'язково робити статусні подарунки. Це може бути і звичайна кулькова ручка, на ковпачці якої зображена мармизка кролика. Чи статуетка-кролик. Жінкам сподабається смішний фартух з зображенням яєць чи курки. Доречні будуть навіть капці із святковою символікою.

До свята продається багато декоративних кошиків для кухні, які сплетені у форму курча, продаються солонки у формі кролика чи яйця, спеціальні блюда, на які можна підносити паски з крашенками.

Тобто будь-який подарунок, у якому є натяк на свято, стане доречним ,головне, щоб він підносився у доброму гуморі та зі щирого серця.


Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Самородок", військові таланти якого годі пояснити, або Що ще ви не знали про Нестора Махна

середа, 14 листопад 2018, 0:10

7 листопада виповниться 130 років від дня народження Нестора Махна. "Батько Махно" і махновці - одна зі значущих сторінок Української революції 1917-1921 років, повідомляють Патріоти України. На офіційному рівні цей ювілей не відзначається, адже в офіц...

"Всем хороша Беларусь для Кремля, если б не Лукашенко": Які чергові капості приготували для Бацьки у Путіна

вівторок, 13 листопад 2018, 22:52

Президент Білорусі заявив: "Ми в військово-політичному союзі з Росією, але без США ми, на жаль, не вирішимо жодне питання, в тому числі український конфлікт". "Рейтинг российской власти, по данным соцопросов, в последние месяцы резко упал и продолжает ...