Які великодні подарунки вважаються традиційними

І у наш час зберігаються традиції відносно того, що саме дарувати на Великодень

Фото: uainfo.orgДля багатьох з нас Великдень одне з найулюбленіших та довгоочікуваних свят. Звісно свято супроводжується походами на гостини та подарунками. Що саме стало традицією дарувати на Великдень, з'ясували Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Цілком очевидно, що серед подарунків обов'язково мають бути символи свята - писанка, крашенка, великодній кролик у вигляді іграшки, або щось суто церковне. Писанки чи крашенки мають дуже древню традицію і їх подарунок обов'язково супроводжується словами - "Христос воскрес".

Якщо православні воліють на Великдень обмінюватись переважно крашенками, то католики та протестанти переважно дарують чарівну крольчиху. У родинах, які відносяться до цих конфесій, вірять що на Великдень вона розносить по домівках чудових та вихованих дітей, крашені яйця до столу. Легендо про крольчиху вперше з'явилась у Німеччині у п'ятнадцятому сторіччі, а потім вже з німецькими переселенцями рушила світом.

У нас також поступово поширюється ця традиція ,проте переважно у містах. У магазинах у переддень свята можуть запросити кролика у вигляді шоколадки, іграшки, або надувної кульки.

Проте на Великдень порадувати близьких можна і іншими речами. Все, що за формою нагадує яйце. Це можуть бути невеличкі скриньки, брелки, можна пошукати годинник з символікою яйця, або кролика.

До того ж не обов'язково робити статусні подарунки. Це може бути і звичайна кулькова ручка, на ковпачці якої зображена мармизка кролика. Чи статуетка-кролик. Жінкам сподабається смішний фартух з зображенням яєць чи курки. Доречні будуть навіть капці із святковою символікою.

До свята продається багато декоративних кошиків для кухні, які сплетені у форму курча, продаються солонки у формі кролика чи яйця, спеціальні блюда, на які можна підносити паски з крашенками.

Тобто будь-який подарунок, у якому є натяк на свято, стане доречним ,головне, щоб він підносився у доброму гуморі та зі щирого серця.


Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Українську церкву розкололи Москва і КДБ", - Філарет (відео)

неділя, 20 січень 2019, 22:14

Священнослужитель розповів, як ледь не став патріархом Московським, про роль спецслужб у церкві та чому Онуфрій підписав прохання про українську автокефалію на початку Незалежності України. Російську церкву міг очолити українець. Більше того - навіть м...

Хіти тижня. "Коридор" на Крим і далі до Придністров'я: Американський генерал переконує, що Путін замислив повністю відрізати Україну від моря

неділя, 20 січень 2019, 22:00

З кожним днем спливають все нові факти того, яким варварським способом країна-агресор має намір вдарити по українській державі. Генерал Бен Ходжес, який є колишнім командиром армії Сполучених Штатів Америки в Європі, заявив, що провокація Москви з захо...