"Якщо Україна налагодить товарообіг із Німеччиною хоча б на половину від російського, ви здивуєтеся, як зміниться риторика німецьких політиків", - політолог

Багато німецьких політиків і надалі орієнтується на економічні зв'язки своєї країни із РФ.
Юрій Романенко. Фото: соцмережі.

Німецькі політики нині зайняті виборчою кампанією в Німеччині і їх не цікавлять бойові дії на сході України, заявив у коментарі виданню "ГОРДОН" політолог, експерт із міжнародної та внутрішньої політики Українського інституту майбутнього Юрій Романенко. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із його міркуваннями.

"Німеччина, як і інші країни, має великі економічні інтереси в Росії, і їй, за великим рахунком, плювати на конфлікт на Донбасі, так само, як, скажімо, плювати на конфлікти Китаю з його сусідами. У Німеччині зараз виборча кампанія. Німці не хочуть, як ще кілька років тому висловилася Меркель (канцлер Німеччини Ангела Меркель. – Ред.), заради України йти на жертви більше, ніж сама Україна готова пожертвувати заради себе", – зазначив політолог.

За його словами, антиросійські санкції США сформовано так, щоб Росія зазнала максимального економічного збитку. "Немає жодної вселенської змови. Просто економіка. Американцям вигідні антиросійські санкції, тому що вони хочуть захопити ринок газу в Євросоюзі. Вони формують санкції так, щоб завдати максимального економічного збитку своєму конкуренту – Росії, обмеживши його можливості газо- і нафтовидобування. Американці розуміють, що в недалекому майбутньому споживання газу і нафти різко скоротять, і поспішають зайняти собі місце, капіталізувати свої ресурси, щоб за нового економічного ладу почуватися добре", – підкреслив Романенко.

На його думку, багато німецьких політиків і надалі орієнтується на економічні зв'язки своєї країни із РФ. "Зі свого боку Німеччина має серйозніші економічні відносини із РФ, ніж США. В умовах економічної турбулентності вона прагне завантажити роботою свої виробництва і своїх людей. 300 тисяч осіб у Німеччині зайнято на виробництвах, орієнтованих на російський ринок. До того моменту, поки експорт-імпорт із Німеччини в Росію становитиме десятки мільярдів доларів, цей фактор буде визначальним для тих чи інших німецьких політиків. Якщо Україна налагодить товарообіг із Німеччиною хоча б на половину від російського, ви здивуєтеся, як зміниться риторика німецьких політиків. А у нас експорт упав більше ніж удвічі протягом останніх трьох років", – підкреслив політолог.

Він акцентував на тому, що зараз Київ не має можливості впливати на своїх європейських партнерів. "Наша проблема в тому, що ми мало зробили для зменшення залежності від різних економічних ризиків. Оскільки ми реально стагнуємо або падаємо, наша мікроскопічна вага в умовах глобальної геоекономічної боротьби не дає нам можливості диктувати умови європейцям. І поки ми перебуваємо в прострації і будуємо різні ілюзії щодо світу, ми будемо пішаком на геоекономічних картах світу. Ніхто нам нічого не винен. І ми повинні жити за таким самим принципом", – резюмував Романенко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Путин сделал США подарок, о котором они даже не мечтали", - Анти-Колорадос

субота, 25 березень 2023, 13:27

"Одним из итогов переговоров Пу и Си в москве стала полная переориентация газового экспорта на Китай. В общем, это было понятно уже давно, только вот касалось это трубного газа. Трубы "Силы Сибири" загружены под завязку, но фокус в том, что продавая га...

Чому на Московщині панікують через "Леопарди": "Протитанкові танки" гатять так, що росіяни не встигнуть навіть вистрілити, - воїн ЗСУ

субота, 25 березень 2023, 9:38

Чим танки Leopard 2 і Challenger принципово відрізняються від російських "гусениць" і чому в окупантів проти них немає шансів, в ефірі 5 каналу розповів учасник російсько-української війни, військовослужбовець ЗСУ Сергій Тахмазов. . Він додав, що деяк...