Маючи 17 млн км² слабо освоєної території, Росія за три роки витратила на анексований Крим приблизно $7 млрд. Про це розповів російський політолог Дмитро Орєшкін у лекції, уривок якої транслювало "МБХ медиа" у Facebook, передають Патріоти України.
"Японія за площею 380 тис. км². Для довідки: територія республіки Комі – 420 тис. км² – тобто, більше, ніж у Японії. Іркутська область – 775 тис. км², рівно вдвічі більше, ніж у Японії", – розповів він.
Орєшкін зазначив, що 13 суб'єктів РФ переважають Японію за площею. "Але яке населення? Населення Японії – 128 млн осіб, у Росії – 143 млн, 145 млн із Кримом. Сумісні цифри. Уявіть собі, усе населення Росії можна загнати на територію республіки Комі... Водночас японці роблять у чотири рази більше валового внутрішнього продукту, ніж уся Росія. Ось на цьому клаптику території, значну частину якої займають сейсмічно небезпечні гори, вони побудували осілу культуру з немислимою інтенсифікацією сільського господарства", – розповів він.
Політолог додав, що в цей час Росія, маючи 17 млн км² території, захопила Крим. "Ми боремося за те, щоби приєднати ще Крим, не маючи можливості і бажання інтенсифікувати свою власну територію, ось це і є "імперія навиворіт". У пропагандистському просторі "Крим наш" – чудово. А те, що щороку він нам коштує мінус 125 млрд руб. із російського бюджету, – про це якось не говорять", – наголосив Орєшкін.
Він додав, що еквівалент приблизно $2,2 млрд "не зламає спини російському бюджету". "Але якщо подивитися, за три роки це виходить майже 400 млрд руб.", – підсумував політолог.
Православна церква України 3 квітня за новим стилем вшановує пам'ять преподобного Микити, сповідника Мідікійського (відомий також в народі як Микита-вододіл. - ред.), мучениці Феодосії та ікони Богоматері "Нев'янучий цвіт". За старим стилем у цей день ...
"Майже рік пройшов із моменту резонансної ДТП, одним із фігурантів якої став топчиновник БЕБ Олександр Ткачук. Через те, що резонансні ДТП за участі "небожителів" у нас не рідкість і покарання для винуватців вдається добитися далеко не завжди, трохи на...