Протягом трьох років війни неймовірна кількість людей виїхала з території Донецької та Луганської областей, проте не всі вони допомагають українській армії. Проте є й ті, які постійно намагаються будь-яким чином допомогти військовим, передають Патріоти України з посиланням на 24 Канал.
Три роки тому на Луганщині Василь бачив, як російські війська переходять український кордон, а потім цинічно руйнують його рідне місто. Тож ще у 2014 році пішов на фронт. "Я не зрадник своєї держави. Я прийняв рішення поновитися в ЗСУ та взяти участь у звільненні своєї держави", - розповів боєць Василь.
Анастасія також з того регіону і також носить форму та погони. Вона – воєнний медик 53-ї бригади. За плечима тендітної дівчини найгарячігші точки війни на Сході. "В 2015 році були під Авдіївкою. Там було дуже багато поранених. Ми допомогали. Хотілось допомогти військовим, щоб вони вижили", - оозповіла медик.
Отець Павло не носить камуфляж. Його спецодяг – чорна ряса, а зброя – дерев'яний хрест. За те, що Отець Павло був служителем церкви Київського Патріархату у Донецьку, три місяці просидів у місцевій буцегарні. Допитував священика піп Московського патріархату, який у ворожому батальйоні "Восток" обіймав не останню посаду й часто сам розправлявся із бранцями.
Та дивом священику вдалося вибратися з полону терористів. Тепер він військовий капелан. Допомагає військовим, що дислокуються у Бахмутському районі. Мріє відкрити тут першу церкву Київського Патріархату, та місцева влада не дає навіть землі.
Леонід Краснопольський також встиг насолодитись гостинністю сепаратистських підвалів в Донецьку. В окупованому місті він шив одяг для українських військових. Виробництво набирало обертів і, звісно, не залишилось без ворожої уваги.
"До липня 2014 року я перебував в Донецьку. І форму військовим шив, і каски їм купував. Тука тоді нам дуже багато пересилав. Потім до мене на роботу прийшли "днрівці", арештували і посадили в підвал. Я там посидів, а пізніше мене обміняли. Звідти я вже переїхав до Дніпра", - розповів волонтер.
У Дніпрі зародилася фірма Hunta.in.ua, в якій здебільшого роблять одяг із патріотичними прінтами, військове і тактичне спорядження та навіть випустили один з небагатьох україномовних коміксів "Охоронці Країни". Майже весь прибуток йде на допомогу армії. Щотижня військовим відправляють техніку, одяг та найнеобхідніше.
Ці люди, як і тисячі інших мешканців окупованого Донбасу, не продали Батьківщину за російські обіцянки, і хто як може по сьогодні наближає перемогу. З їхніх вуст фраза "Єдина Україна" звучить по-справжньому.
"Чому Олексій Федоричев досі веде бізнес в Україні? За даними Центру протидії корупції, "з початку повномасштабної війни Україна конфіскувала активів РФ щонайменше на 15 млрд грн", а Фонд держмайна отримав у своє управління 1175 об'єктів. Цифра, слід в...
На Донеччині, російський загарбник, почувши наближення українського FPV-дрона, вистрелив собі у голову із автомата. Відповідне відео опубліковано у телеграм-каналі Бутусов Плюс, інформують Патріоти України.