Їх шлях "євроінтеграції: У Горлівці "голандці" Путіна розбили плантацію каноплі та обзавелись рабами з бомжів

​Представники горлівського підрозділу «МВС ДНР» всерйоз стурбовані бізнесом «військовослужбовців» «3-ої омсбр».

Террогосподарство. Фото: donbass.uaЯк повідомляє військовий експерт Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook, останні, користуючись тим, що в деяких районах Горлівки основна частина населення виїхала, організували масовий процес вирощування конопель на організованих «плантаціях» (основні «плантації» - в північній і північно-східній частині міста), передають Патріоти України.

В якості робочих рук в «аграрне виробництво» залучені місцеві бомжі та інші асоціальні особистості, а до кришування бізнесу, на думку «міліції», причетні ряд командирів підрозділів «3-й омсбр» російсько-терористичних військ.

Нагадаємо, бойовики «ЛДНР» і місцеві «авторитети» скаржаться на надмірні апетити російських кураторів в крадіжці.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...