Закрився телеканал 3S Савіка Шустера. Це був цікавий майданчик для обміну думками та структуризації ситуації в суспільстві. Було багато опонентів, багато симпатиків у шоу Шустера, їх об'єднувало одне - майже всі вони дивилися програму, пише журналіст Юрій Бутусов, повідомляють Патріоти України.
Інформаційне поле стало менш конкурентним, менш конфліктним. І це зовсім не зменшило кількість скандалів і конфліктів в українській політиці. Стало тихіше, стало прісно, меншим став резонанс важливих подій.
Для мене стало подією, коли Шустер підтримав ідею Мочанова і дав можливість в шикарній студії провести зйомку циклу програм "Історії війни" - це був єдиний цикл програм на українському телебаченні, який був присвячений реконструкції битв війни безпосередньо з учасниками. Більше жодному телеканалу це цікавим не здалося (хоча у нас чимало військових програм, це треба враховувати). Це був унікальний проект, дорогий, були чудові декорації створені завдяки допомозі Національного військово-історичного музею Міноборони, кілька камер, звук, прекрасний режисер і сценарист, чудова організація. Все це робилося за рахунок каналу, ми провідні, працювали, звичайно, безкоштовно, але все інше варто було серйозних грошей. Ми запрошували туди справжніх воїнів, і я щасливий, що нам вдалося в такій солідній обстановці назавжди закарбувати багато бойових епізодів, які інакше навряд чи б потрапили в об'єктив, а зараз вони - частина нової української історії:
Були на каналі Шустера і інші прекрасні популярні нішеві розмовні проекти - я також із задоволенням брав участь в програмі "Главред" Роман Шрайк.
Багато говорилося про скандали у Шустера - мені це теж не подобалося, я навіть одного разу пішов з ефіру через демагогії. Але коли у Савіка були злети, ці програми запам'ятовувалися надовго і мали величезний успіх. Абсолютно феноменальна була програма про збитий малайзійський "Боїнг", були і інші хороші програми. Але безсумнівно, що Шустер був важливою складовою частиною нашого інформаційного простору, і не випадково, до нього на програму приходили і прем'єр-міністри Яценюк з Гройсманом і президент Порошенко.
Був тиск на канал, але скажемо чесно, гендиректор Павло Єлізаров відбив би всі атаки і загрози, якби знайшлися бізнесмени, які були би готові в канал інвестувати. На жаль.
Для роботи цілого телеканалу потрібні великі кошти. Найбільший внесок зробила, за останній рік, українка з США, було спілкування з діаспорою, але там теж не знайшлося тих, хто міг фінансувати проект.
Окремо хотів би подякувати продюсеру каналу Павлу Єлізарову - все це трималося на його фанатизмі і самовіддачі, він справжній медіа-менеджер. І я щиро сподіваюся, що Павло знайде сили і можливість повернутися в ефір з великими проектами.
Перша леді США Меланія Трамп після чотиритижневої відсутності повернулася до Вашингтона. Президент Дональд Трамп разом із дружиною відвідав прийом для членів Національної асоціації губернаторів у Східній кімнаті Білого дому, передають Патріоти України....
У суботу, 22 лютого 2025 року, президент Польщі Анджей Дуда був у США, де обговорював зі своїм американським колегою Дональдом Трампом перспективи подальшої співпраці двох країн та взаємини Сполучених Штатів з Україною та РФ. Але їхня зустріч тривала л...