"Кадри з якоїсь злісної антиутопії. Люди стали декораціями в шизофренічній передвиборній кампанії" - Казанський про агітацію дітей ОРДЛО за Путіна (відео)

У відео підліток каже, що ті, хто не проголосує за Путіна 18 березня, будуть винними у можливій "крові" дітей на Донбасі.

Скрін відео

Пропагандисти "ДНР" записали ролик, в якому діти агітують росіян голосувати за четвертий термін президента РФ Володимира Путіна. Агітація відбувається на фоні руїн. Відео опублікував у своєму Facebook журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

У відео підліток каже, що ті, хто не проголосує за Путіна 18 березня, будуть винними у можливій "крові" дітей на Донбасі.

"Пробирає до кісток. Здається, що це кадри з якоїсь злісної антиутопії. Нещасні мешканці зруйнованого регіону нестямно оспівують божевільного правителя, підкидають в багаття війни нові поліна. Люди стали декораціями в шизофренічній передвиборній кампанії", - так прокоментував ролик журналіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Драпануть, как со Змеиного, не удастся: репарации Россия будет выплачивать Украине десятилетиями", - Ейдман

четвер, 30 червень 2022, 18:08

"Армия мародеров, поджав крысиный хвост, драпанула с острова Змеиный вслед за русским кораблем. Ее руководство заявило, что это не отступление, а "жест доброй воли". Так же они в будущем объяснят и свое неизбежное бегство с Украины", - пише у своєму бл...

"Про поточну ситуацію на фронті", - Машовець

четвер, 30 червень 2022, 14:12

- Передовые подразделения Попаснянской группировки противника пытаюся атаковать по направлению Николаевка - Спорное, а так же по направлению от района южнее Лисичанского НПЗ на Верхнекаменку. По линии Матроская - Белая Гора идут упорные позиционные бои...