"Как бы ни старался Путин: Сегодня в Черногории президентские выборы, которые укрепят евроатлантический курс страны", - блогер

Переможе з великим відривом, згідно соцопитувань, Міло Джуканович. У 2016 році Кремль спробував організувати державний переворот і вбивство Джукановича, щоб зірвати вступ країни в НАТО.

Міло Джуканович. Фото:Радіо Свобода

"Провал для России. Сегодня в Черногории президентские выборы, которые укрепят евроатлантический курс страны." Про це у своєму Facebook пише Олексій Мінаков, передають Патріоти України, продовжуючи:

Победит с большим отрывом, согласно соцопросов, Мило Джуканович. В 2016 году Кремль попытался организовать госпереворот и убийство Джукановича, чтобы сорвать вступление в НАТО. Но попытку дестабилизации предотвратили, запрет импорта черногорского вина в Россию пережили, и в прошлом году Черногория успешно вступила в НАТО.

Джуканович - лидер правящей партии, а также ветеран черногорской политики - был и премьер-министром семь(!) раз, и президентом в 1998-2002 годах. При нем черногорцы получили независимость в 2006 году.

Возможно, Джуканович уже поднадоел черногорцам. Собственно, он сам готов уйти на пенсию и обеспечить сменяемость власти. Но он не может позволить случиться реваншу антинатовских и пророссийских сил, которые развернут курс страны и вообще лишат ее независимости.

Как бы ни старался Путин, Джуканович запрограммирован на победу на выборах благодаря мощнейшему административному ресурсу, выстроенному годами у власти, огромному опыту избирательных кампаний, собственному финансовому ресурсу (он - один из самых богатых людей на Балканах) и полной поддержке Запада.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Офіційне оголошення переможця виборів президента вже не за горами: ЦВК прийняла паперові протоколи від усіх округів

п’ятниця, 26 квітень 2019, 11:48

Після другого туру виборів президента Центральна виборча комісія 26 квітня прийняла протоколи з "мокрими печатками" від усіх 199 окружних виборчих комісій. Результати виборів встановлять та офіційно оголосять після обробки всіх протоколів, передають Па...

"Путін, введи!": Журналістка нагадала кремлівським пропаганд*нам, чому "раптово" помер Чуркін (відео)

п’ятниця, 26 квітень 2019, 11:36

Постійний представник Росії при ООН Віталій Чуркін, який раптово помер 20 лютого 2017 року, першим повідомив про лист українського екс-президента Віктора Януковича голові РФ Володимиру Путіну з проханням ввести війська в Україну. Про це нагадала російс...