У Пентагоні вважають, що війська Асада наступали на позиції міжнародної коаліції на чолі з США в Ат-Танф під керуванням іранців. Таку заяву на прес-конференції в п'ятницю зробив глава Пентагону Джеймс Меттіс, інформують Патріоти України.
«Це був наступальний рух, яким, як ми думаємо, керували іранці, хоча я не знаю, чи були іранці на землі», - заявив він. Глава Пентагону наголосив, що війська наступали «в межах встановленої зони запобігання інцидентам». «Ми думаємо, що вони увійшли в цю зону всупереч порадам росіян, я не можу цього також підтвердити, але схоже на те, що росіяни намагалися їх відмовити», - додав Меттіс.
Крім того, глава об'єднаного комітету начальників штабів збройних сил США Джозеф Данфорд заявив, що подібні удари не повторяться, якщо не буде загрози американським військовим. «Наше командування на місці відчуло загрозу», - пояснив він нещодавній удар.
Нагадаємо, 18 травня винищувачі Коаліційних сил обстріляли конвой урядових військ Башара Асада з 27 одиниць техніки в районі населеного пункту Ат-Танф в межах зони деескалації, в якому, за деякими даними, знаходилися іранські військові інструктори.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...