Кастрація та в'язниця не допоможе: Аброськін запропонував, як вирішити в Україні проблему з педофілами

Голова Нацполіції Донеччини вважає за необхідне прийняття антипедофільського закону

В'ячеслав Аброськін. Фото:http://gordonua.com/

Начальник головного управління Національної поліції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін заявив, що в Україні необхідно прийняти антипедофільський закон. Відповідну пропозицію Аброськін опублікував в Facebook, передають Патріоти України.

Цікаво було би почути точку зору наших громадян по цьому питанню.

За останні кілька місяців на Донеччині, на жаль, трапилися вже дві гучних події про зґвалтування дітей. Вчорашня історія в Бахмутському районі, коли протягом року 24-річний вітчим ґвалтував 13-річну дівчинку, і в квітні в Маріуполі факт зґвалтування 11-річної дитини тричі судимим за подібні злочини. Так, в обох випадках поліція Донеччини оперативно затримала педофілів, на яких чекає суворе покарання. Але це вже було після трагедії, а хотілося б упереджувати таку біду.

Тюремний строк не зупиняє цих покидьків. Це можу стверджувати, ґрунтуючись на своєму багаторічному досвіді роботи в карному розшуку і неодноразовим розкриттям статевих злочинів проти дітей. У 2010 році в Севастополі були зґвалтовані і вбиті дві малолітні дівчинки. Злочин скоїв педофіл зі стажем, який приїхав в Україну з Російської Федерації, з метою уникнути відповідальності. Його жертвами стали десятки дітей Севастополя. Або ще приклад відомий Маріуполю – злочини пастора-педофіла.

Довічного терміну, як і страти, за статеві злочини щодо малолітніх дітей не передбачено. І малоймовірно, що насильник не повернеться до свого "заняття" знову після звільнення. Вчинив наругу над дитиною, отримав покарання, відсидів, вийшов на свободу і знову продовжує здійснювати аналогічні злочини. Маріупольська трагедія в квітні тому на підтвердження.

Цікавий досвід США. На офіційному сайті Міністерства юстиції США будь-яку людину (ймовірного педофіла) можна перевірити по імені і прізвищу. Відкриється список всіх осіб з таким іменем по всіх штатах і населених пунктах. Кожна особа буде "супроводжуватися" посиланням на повну інформацію про злочини, фізичні дані, фотографії і псевдоніми. А ось в базі ФБР США можна знайти сексуальних злочинців саме за територіальною ознакою - не знаючи імені та прізвища. Цією можливістю користуються американські батьки, наприклад, при виборі місця проживання (напередодні переїзду), щоб дізнатися-чи є по сусідству вийшовший на свободу злочинець. Така "публічність" й заганяє в кут як і потенційних злочинців, так і відбувших покарання педофілів.

Існування подібних баз даних стало можливим завдяки прийнятому в 1996 році в Штатах "Закону Меган". Megan's Law - назва прийнятого в 1994 році федерального закону і негласне найменування наступних законів США, що зобов'язують правоохоронні органи надати відкритий доступ громадськості до відомостей бази даних про осіб, які вчинили статеві злочини і знаходяться на обліку.

Поки не розглянемо можливість прийняття аналогічного закону в Україні, до тих пір ми будемо продовжувати бігти аби наздоганяти потяг, що відвозить наших дітей в невідомість, а різні збоченці будуть вільно жити і здійснювати свої страшні злочини. Люди дійсно повинні знати, поруч з якими покидьками вони проживають.

Однією в'язницею це питання не вирішити. Буду звертатися до наших народних депутатів із пропозицією розглянути можливість прийняття закону аналогічного по суті. Готовий взяти активну участь в розробці такого нормативного акту.

Тільки надання публічності зможе стримати цих покидьків, а не будь-яка хімічна кастрація та в’язниця.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Трупы, трупы, трупы наших бойцов. Они везде. Насколько достаёт глаз - везде мертвецы": Z-воєнкор опублікував сповідь недобитого окупанда з Вовчанська

п’ятниця, 22 листопад 2024, 7:25

Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...

Хіти тижня. Народні прикмети на 22 листопада: Цього дня не варто дарувати квіти, випивати та позичати сусідкам сьогодні не варто позичати сіль і цукор, тим більше - гроші

п’ятниця, 22 листопад 2024, 7:05

Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...