Кернес завжди дотримувався політичного нейтралітету, тому планує розлучитися з партією "Відродження", - політолог

Такий вчинок мер Харкова пояснив тим, що "не готовий гратися в політику".

Геннадій Кернес. Фото:telegraf.com.ua

Міський голова Харкова Геннадій Кернес планує розлучитися з партією "Відродження". Про це на своїй сторінці Facebook написав політолог, голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко, коментуючи останнє інтерв'ю мера Харкова "Фокусу", передають Патріоти України.

Експерт зазначив, що Кернес не готовий грати в політику з "Відродженням". "Схоже, що Кернес може розлучитися з партією "Відродження". Кернес заявив, що якщо партія буде втягувати його в політику, то він не буде в цьому брати участі", - зазначив Володимир Фесенко.

"У складних ситуаціях Кернес завжди дотримувався політичного нейтралітету і ця тактика в його випадку діяла дуже ефективно", - резюмував експерт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Яка б я не була східна українка, але ці росіяни на звук, на сприйняття, на думки нам чужі", - Олена Кудренко

неділя, 28 травень 2023, 0:15

"Суб'єктивно, РДК може стати майбутньою армією Росії. Хотілося би сказати, нової Росії - але вона ніколи не буде новою. Це не Німеччина. І у німців, і у росіян спільна історія. Обоє агресори. Але висновки зробили тільки німці. Тому Маргарет Тетчер поми...