Кернес завжди дотримувався політичного нейтралітету, тому планує розлучитися з партією "Відродження", - політолог

Такий вчинок мер Харкова пояснив тим, що "не готовий гратися в політику".

Геннадій Кернес. Фото:telegraf.com.ua

Міський голова Харкова Геннадій Кернес планує розлучитися з партією "Відродження". Про це на своїй сторінці Facebook написав політолог, голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко, коментуючи останнє інтерв'ю мера Харкова "Фокусу", передають Патріоти України.

Експерт зазначив, що Кернес не готовий грати в політику з "Відродженням". "Схоже, що Кернес може розлучитися з партією "Відродження". Кернес заявив, що якщо партія буде втягувати його в політику, то він не буде в цьому брати участі", - зазначив Володимир Фесенко.

"У складних ситуаціях Кернес завжди дотримувався політичного нейтралітету і ця тактика в його випадку діяла дуже ефективно", - резюмував експерт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Парад конфіскацій": для росії все тільки починається, - Голобуцький

субота, 21 травень 2022, 0:00

"Канадський Мінфін, після того, як міністри фінансів G7 домовились виділити на підтримку економіки України майже $20 млрд, заявив: "Канада вважає доречним фінансувати Україну за рахунок коштів росії, готується відповідний законопроєкт". Рішення лежало ...

"Сменить режим возможно, но невозможно совместить Россию с правдой. Останется либо страна, либо правда", - блогер

п’ятниця, 20 травень 2022, 20:39

"Когда-то, объявив гласность, советские реформаторы надеялись очистить СССР от скверны дремучих заблуждений. Но слова правды разрушили 285-миллионную страну в течение нескольких месяцев. Опыт полезный и для сегодняшнего дня", - пише одеський блогер Ол...