"Х...йло та всі московіти загалом в принципі нездатні зрозуміти, до якої міри Лермонтов ненавидів їх заср...ну державу", - журналіст

На думку Данила Яневського, якби Лермонтов жив у сучасній Росії, він ненавидів би режим Путіна.
Росіяни не розуміють, що Лермонтов їхню країну зневажав. Ілюстрація: ЖЖ.

Український журналіст Данило Яневський прокоментував цитування вірша Михайла Лермонтова "Прощай, немытая Россия" спочатку президентом України Петром Порошенком, а потім главою РФ Володимиром Путіним, яке, на думку Яневського, показало невігластво російського президента.Про це журналіст написав у Facebook, передають Патріоти України.

"Путін, власне, як і всі його радники і всі московіти загалом, у принципі не здатні зрозуміти, до якої міри Шотландець (знаменитий російський поет Михайло Лермонтов мав шотландські корені.Ред.) ненавидів їхню заср...ну державу, їх самих, московітів, не "голубых", а мундири тодішніх гестапівців", – підкреслив він.

На думку журналіста, якби Лермонтов жив у сучасній Росії, він ненавидів би режим Путіна. "Він, бойовий офіцер (сьогодні його назвали б спецназівцем), свідомо обрав шлях загибелі "за стеной Кавказа", аби тільки не бачити, не чути, не дихати одним повітрям із співробітниками політичної поліції – такою ж мерзотою, як Путін, Наришкін та інші, які можуть жити, існувати, багатіти тільки на крові, насамперед на українській. Якби Шотландець дожив до наших днів, він із тією ж люттю ненавидів би "кагебістів", як ненавидів "блакитні мундири" їхніх "папєрєдніків", – підкреслив він.

Яневський зазначив, що росіянам треба вивчати матеріальну частину. "І не забувайте: Путін не просто х...йло, а неосвічене х...йло. Власне, як і весь "преданный ему народ". Саме їх ненавидів до блювоти поет і офіцер Лермонтов. Правду сказати, не тільки він. Не було і не буде в історії нашого народу і нашої країни класика української літератури, який би ненавидів Україну і українців. Класик російської літератури Михайло Лермонтов ненавидів Росію і росіян. Чому любити та поважати їх маємо ми?" – підсумував журналіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Все тільки починається". Арестович розповів, скільки військових аеродромів залишилося у окупантів у Криму

четвер, 11 серпень 2022, 8:09

У тимчасово окупованому Криму наразі є 5 аеродромів, які може використовувати Росія. Усі вони - потенційні мішені. Про це повідомив радник глави ОП в ефірі YouTube-каналу "Фейгін Live", передають Патріоти України. "У Криму залишилось ще 5 військових ае...

На військовому аеродромі Білорусі, котрий росіяни використовують для ударів по Україні, пролунала серія вибухів, - ЗМІ

четвер, 11 серпень 2022, 6:40

У районі аеродрому "Зябровка", який знаходиться неподалік білоруського міста Гомель, було чути вибухи і видно спалахи, повідомляє видання Беларускі Гаюн За попередньою інформацією, за 10 хвилин було видно щонайменше 4 спалахи, передають Патріоти Україн...