
Бійці ООС продовжують плідно допомагати окупантам дотримуватись перемир’я та угод по відведенню бронітехніки з передової. Про крайній випадок станом на вчора повідомив військовий та блогер Анатолий Штефан Штирлиц, зазначають Патріоти України
Інцидент, за даними військового, трапився минулої п’ятниці, 8 лютого. Терористи обрушили на позиції ЗСУ вогонь з озброєння БМП-1 і сильно про це пошкодували. Вогнем у відповідь ворожа техніка була оперативно знищена, відновленню не підлягає.
«Позавчора представники російсько-окупаційних військ скинули заявку воїнам ОСам про надлишкову військову техніку на Світлодарській дузі. Над цікавою пропозицією бійці міркували не довго. Результатом вдалого другого пострілу у окупантів стало на одну БМП менше, а хлопці чекають на інші цікаві заявки. Все буде Україна і перемога за нами!», - написав офіцер у соцмережі.

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...