Хіти тижня. "Его приспешники будут стоять рядом": У Росії розповіли про смерть Путіна

Надії на те, що Володимир Путін ось-ось сам помре, імовірно передчасні, тому що медицина у таких людей все-таки хороша.

Закінчення правління президента Росії Володимира Путіна може нагадувати історію зі смертю Сталіна. Таку думку "Обозревателю" висловив російський журналіст, який живе в Україні, Федір Клименко, передають Патріоти України.

У контексті останнього обговорення стану здоров'я першої особи Росії, а також відповідаючи на запитання, як будуть розвиватися події, якщо президент помре, журналіст зауважив: "Ви дивилися фільм "Смерть Сталіна"? Буде приблизно так само. Путін буде лежати обос*анний в калюжі сечі на килимі, а його поплічники будуть стояти поруч і ділити спадщину".

"І напевно не всі вийдуть живими з цієї дєльожки. Власне, як це було після смерті Сталіна", - додав він. Відповідаючи на запитання, хто може претендувати на роль нового президента країни, Клименко сказав: "Тут можливі варіанти. Є набір персонажів, які наближені до Путіна і, умовно кажучи, до корита. Біля цього корита є кілька фігур, які могли б претендувати на те, щоб очолити корабель Російської Федерації".

У той же час він підкреслив: "Надії на те, що він зверне ласти, дещо передчасні, тому що медицина у таких людей все-таки хороша. І для свого віку він виглядає досить бадьорим".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Медики над собой таких опытов не проводят. К чему уже привели донбасские испытания путинской вакцины", - журналіст

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 2:00

Вакцинація піддослідних віп-кроликів дала серйозний побічний ефект: різко загострилися їхні хронічні захворювання, а у кого таких не було - ослаб зір, з'явилися болі в суглобах і сильна задишка. "По последним данным, в неподконтрольных правительству ра...

З архіву ПУ. 14-річна дівчина померла через смартфон у ліжку

четвер, 22 жовтень 2020, 23:05

Є припущення, що смерть наступила через удар струмом від телефону,. Уточнюється, що подія трапилася в селі Бестобе. Батьки підлітка повідомили в поліцію, що вона померла вночі. "Даний факт зареєстровано як нещасний випадок. Ознак насильницької смерті н...