Хіти тижня. "Я дав би команду вести вогонь на ураження. І не панькатися з шушерою, яка під синьо-жовтими прапорами знищує державу" - Ярош про прорив в Україну Саакашвілі

Колишній лідер "Правого Сектора" вважає, що одночасно все, що відбулося влада сама і спровокувала, "зупинками потягів і мінуваннями пунктів пропуску".

Дмитро Ярош. Фото:galinfo

Командувач "Української добровольчої армії" Дмитро Ярош вважає, що українська влада повела себе занадто м'яко в ситуації з проривом кордону Саакашвілі, створивши небезпечний прецедент. Про це він розповів в інтерв'ю Апострофу, передають Патріоти України.

"Держава для того й існує, щоб не допускати переходу якихось певних меж. Якщо ці межі перейдено, то держава повинна на це реагувати... Зараз в Харківській області якийсь умовний Янукович почне прориватися і говорити: "А що, Саакашвілі можна, а мені не можна, чи що?" Царьов якийсь або інша якась тварина", - зазначив Ярош.

З іншого боку, колишній лідер Правого Сектора вважає, що одночасно все, що відбулося влада сама і спровокувала, "зупинками потягів і мінуваннями "Шегинів" (пункт пропуску на українсько-польському кордоні - ред.).

"А прикордонники? Хлопці, яких били? Я б на місці їх командира однозначно дав би команду вогонь на ураження вести. І не панькатися з тієї шушерою, яка під синьо-жовтими прапорами знищує державу", - жорстко висловився Ярош на підтримку прикордонників і проти прихильників Саакашвілі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Не наї#еш – не проживеш". Це принцип життя та побудови відносин з іноземцями серед єгиптян", - блогер

вівторок, 20 лютий 2018, 0:29

Якщо їдете лише на Синай – не платіть за єгипетську візу, не платіть нікому за додаткові послуги, майте з собою ручку та вивчіть два магічних формулювання – "Sinai only" та "Tourist Police". "Спробую підсумувати нашу з Катериною поїздку до Шарм-еш-Шейх...

Раптовість, ініціативність, підривна діяльність у ворожому тилу: Роль Сил спеціальних операцій у сучасній російсько-українській війні

вівторок, 20 лютий 2018, 0:18

Головними принципами застосування добірних військ є раптовість, ініціатива, швидкість, узгодженість зусиль за напрямками та цілями, взаємодія зі спецслужбами та приватними військовими компаніями, здатність до неконвенційних дій (створення на основі пі...