Хіти тижня. "Коли собі я вставлю с*ськи": Олександр Невзоров словами Шнура пояснив, коли закінчиться війна на Донбасі

"Всі ці люди - Трампи, Путіни, Рогозіни, Порошенки - існують в абсолютно паралельній реальності. Їм немає діла до війни на Донбасі - для них це живильне середовище, де ростуть політичні рейтинги", - впевнений Невзоров.

О.Невзоров. Фото: Інстаграм.

Вирішення донбаської ситуації може бути лише нестандартним, в іншому випадку війна на сході України триватиме довгі роки. Таку думку "Обозревателю" висловив російський публіцист Олександр Невзоров, передають Патріоти України.

Відповідаючи на запитання, чи може майбутня зустріч президентів США і Росії призвести до вирішення конфлікту на Донбасі і відновлення відносин між Україною і РФ, він зауважив: "Так-так, про це співав Шнур "Коли собі я вставлю с*ськи", то все негайно зміниться в цьому житті".

"Я вважаю, що ви як завжди плекаєте пусті надії. Всі ці люди - Трампи, Путіни, Рогозіин, Порошенки - існують в абсолютно паралельній реальності. Їм до вас немає ніякого діла - як немає діла до війни на Донбасі, як немає діла до відсутності світла, сортирів, краху освіти... Вони живуть у своєму світі політичних ритуалів, особистих уявлень про прекрасне, особистих амбіцій. Де чим драматичніше події, тим більш фактурним і випуклим виглядає політик. Будь-яка війна, усілякі проблеми - це живильне середовище, де ростуть політичні рейтинги", - впевнений Невзоров.

Він зауважив, що подібні політики "не ростуть" в благополучних європейських країнах, де громадяни часто навіть не знають прізвища президента країни і "де іноді бачать його велосипед поблизу булочної". "Вони ростуть там, де є пристрасті, де є кровіща, гній і прокляття", - констатував публіцист.

За його оцінками, "цю історію було дуже легко почати, але закінчити буде практично неможливо. Я думаю, це на багато-багато років". "Якщо ви думаєте, що ці хлопці будуть своїми руками ламати сцену, на якій вони повинні танцювати, ви безмежно наївні", - заявив Невзоров.

"Значить, це буде нескінченна історія?" - запитав "Обозреватель". "Так, звичайно. Якщо Україна не зможе знайти якийсь геніальний хід, дійсно талановитий", - відповів публіцист.

У цьому контексті він додав: "Зрозуміло, що інтелектуальність - це не справа політиків. Як правило, вони тупуваті і не схильні до якихось нестандартних речей. Але розрішення донбаської ситуації може бути лише якимось нестандартним. Воно не підкоряється всім тим інструментам, які на сьогоднішній день вже були випробувані".

Аудіозапис коментаря Олександра Невзорова слухайте тут:

Як писали раніше Патріоти України, раніше Олександр Невзоров висловився з приводу шляху звільнення Донбасу.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У "кращих" традиціях російської пропаганди: Як віце-прем'єр Італії намагається уникнути покарання за гроші Кремля

четвер, 18 липень 2019, 19:28

Маттео Сальвіні уже не вперше заперечив, що його партія отримувала будь-які кошти з Москви. Літо в Італії стало по-справжньому "політично спекотним": стали відомими імена так званої "фантастичної четвірки" італійців, пов’язаних із перемовинами в Москві...

Хіти тижня. "Не забуває про бізнес і оточує себе друзями": "Зеленський нічим не кращий за Порошенка", - Андрій Куликов (відео)

четвер, 18 липень 2019, 19:00

Відомий журналіст про парламентські вибори і екстравагантність нового президента. Хоча люди здатні змінюватись, суспільству не потрібно забувати, що Зеленський був одним із найактивніших творців "русского мира" в Україні, вважає відомий журналіст, голо...