Хіти тижня. "Можемо повторити": Мережу підірвало архівне фото з українським танком у Москві

Користувачі мережі переконані – росіянам не варто бути впевненими у власній непереможності. Розвалився СРСР – розвалиться і сама Росія.

Ілюстрація: wikimapia.orgУ мережі активно поширюють архівну світлину, на якій танк із українським прапором їде вулицями Москви, повідомляють Патріоти України.

Таким чином, волонтери фонду "Повернись живим" нагадали про події серпневого путчу, які привели до розвалу СРСР та створення незалежної української держави.

"Танк. Прапор України. Москва. Серпень, 1991 р." – сказано у підписі до знімку.

Скріншот

Фото активно коментують користувачі мережі: "Москва, 2018 р., Красна площа, танк з українським прапором - чому б ні?", "Звучить банально, але можна було б дописати "Можемо повторити".

Нагадаємо, раніше Forbes пояснив, чому санкції проти Росії не працюють.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Чим перед мною завинив Карл Маркс", - Горобець

вівторок, 19 лютий 2019, 19:24

З блокнота письменника. В одне з перших своїх відряджень у якості власкора газети «Сільські вісті» відправився я до Нової Ушиці, району на півдні Хмельницької області. Тієї пори, з літа 1981 року, в завершальну стадію вступала величезна операція тодішн...

"Генерал Картаполов заявил, что в Сирии происходит ни что иное, как продолжение войны "за ясли Господни", - російський журналіст

вівторок, 19 лютий 2019, 19:15

Організатори «Сирійського перелому» також щосили намагаються продемонструвати певний зв'язок між своїми заходами і Великою Вітчизняною війною. "Всего полгода прошло после назначения Андрея Картаполова начальником Главного военно-политического управлени...