Про це в інтерв'ю "Обозревателю" заявив доброволець батальйону "Донбас" Олександр Калашник з позивним "Калаш", якого в 2014 році, за його словами, викрали охоронці Семенченка, передають Патріоти України.
"Вранці десятого серпня 2014-го гинуть "Монгол" і ще один офіцер "Немо", якого планували зробити командиром батальйону "Донбас". Інші офіцери свідчать, що Нацгвардія направила його, щоб він освоївся з батальйоном, встановив контакт і став керівником. Втім, вони обидва загинули при загадкових обставинах. У мене немає доказів, що їх смерть не була випадковою, але вона дуже підозріла", - зазначив Калашник.
За його словами, є бійці, які стверджують, що незадовго до загибелі офіцерів чули сварку Семенченка і "Монгола".
"Вони обговорювали наступну ситуацію: при взятті Лисичанська російські терористи кинули багато зброї."Монгол" хотів поставити її на облік, Семенченко - не давав. Начебто "Монгол" погрожував поїхати до Києва і шукати там допомоги в цьому питанні. Від себе можу сказати, що трофейна зброя таки зникла в невідомому напрямку", - підсумував Калашник.
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...