Хіти тижня. Названо причину, яка врятувала Україну від повномасштабного наступу Росії (відео)

Російська Федерація не ризикнула розгорнути широкомасштабний наступ на Україну лише тому, що через територію нашої країни пролягає ГТС.

Кирило Сазонов

Таку думку висловив політолог Кирило Сазонов, – передають Патріоти України з посиланням на «5 канал».

«Один з моментів, чому Росія не змогла почати масштабний наступ в 2014 році на територію України – на Київ, на Чернігів і далі, тому що по Україні йде ГТС. Велика масштабна атака, і ГТС в будь-якому випадку буде зруйнована, ми не зможемо в умовах масштабної війни прокачувати нормально газ в Європу і Європа влітає у великі проблеми», – повідомив політолог.

За його словами, як тільки цей запобіжник зникає і газ йде по Північному Потоку – такої великої причини відмовитися від спроби наступу у Росії вже немає.

Як відомо, раніше Сазонов повідомив, що уся «російська весна» – це історія тотальної брехні. Пропагандисти «референдуму» працювали досить швидко, оскільки проект було заплановано на 2015 рік.

«Янукович спровокував революцію і їм усе довелося робити швидше», – додав Сазанов.

За словами експерта, ініціатори «референдуму» обіцяли, що регіон отримає більше свободи. На той час багато жителів територій були переконані, що Донбас «годує» всю Україну, саме тому й підтримали ідею створення «ЛНР». Чимало жителів нав’язливо вірили в республіку, а дехто надіявся на «кримський сценарій» приєднання до Росії. Особливо надії на «ЛНР» покладали пенсіонери і представники силових відомств, які сподівалися, що отримуватимуть пенсії і зарплати, як в РФ.

Зараз, за три роки існування «ЛНР», переконання дещо змінилися.

«За моїми оцінками, від 10 до 20% людей чекають повернення в Україну, 10–20% – прихильники Росії, а решта населення «ЛНР» залишилося «болотом», для яких головне – щоб було тихо й не важливо, хто керує», – прокоментував політичний оглядач.

Окрім цього, Сазонов наголосив, що бойовиків до дій примушують російські куратори, аби посилити тиск на Україну.

«У Росії два важелі впливу на Україну: наші полонені, яких вони не повертають, і обстріли», – зазначив він.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вставай страна огромная!": Розвідка Британії пояснила, нащо РФ посилено готує "оборону" в Бєлгородській області

середа, 7 грудень 2022, 10:15

Російська влада просуває оборонні приготування на своїй міжнародно визнаній території, щоб розпалити патріотичні почуття громадян. Про це йдеться у розвідувальному огляді міноборони Британії у середу. Відзначається, що останнім часом Росія почала розши...

Великий договір капітуляції Росії: Експерт запропонував оригінальний спосіб, як отримати репарації з РФ після перемоги України у війні

середа, 7 грудень 2022, 9:09

Великий Договір капітуляції росії має включати низку важливих статей з вимогами України, зокрема щодо репарацій. Таку думку висловив публіцист та політичний експерт Юрій Радухін. . Радухін зазначив, що Договір має включати також важливі статті вимог ...