Хіти тижня. Санітарна зона і відстріл: Районам на кордоні з РФ напророчили страшне майбутнє

Так буде доти, доки в Росії не зміниться політичний режим, переконаний експерт.

Ілюстрація: censor.net.ua

Україні після звільнення Донбасу доведеться перетворити прилеглі до кордону з Росією території у так звану "санітарну зону", яка повністю прострілювалася б артилерією. Про це в ефірі "Обозреватель.LIVE" заявив військовий експерт Юрій Колесников, повідомляють Патріоти України.

"Зрозуміло, що росіяни підуть і будуть діяти так, як діяли на Луганському напрямку. Як тільки наші війська підходять до кордону, вони починають їх зі своєї території обстрілювати. Тобто нам доведеться зробити таку санітарну зону, де залишаються тільки терористи та снаряди. За базу ми можемо ставити відстань пострілу системи "Півонія" - це 37-47 км", - зазначив він.

За словами Колесникова, така ситуація може проіснувати до зміни політичного режиму в Росії.

"Якщо на цю територію заїжджає російська колона, то її просто валять, нічого не пояснюючи. В'їжджає російська артилерія - її валять. А в цій зоні вони хочуть утилізувати своїх фашистів? Будь ласка, не питання. Наша артилерія їх там кладе. Вони хочуть утилізувати там свої війська? Взагалі без питань. Наші з задоволенням їх утилізують. Щоб не робити того, що ми виходимо на кордон і починаються обстріли з їхньої території. Нам доведеться деякий час тримати цей санітарний кордон, поки в Росії не запалає. А там займеться", - упевнений експерт.

Нагадаємо, раніше український журналіст Роман Цимбалюк осадив російських пропагандистів в ефірі однієї з телепрограм на каналі "Росія 1".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Час позбавляти недоімперію її годівниці: "Росія експортує Чорним морем мільйони тонн нафти на місяць", - Андрій Клименко

неділя, 1 жовтень 2023, 8:11

"Якщо росія на початку великої війни експортувала через Чорне море приблизно 3 млн. тонн сирої нафти на місяць, то зараз вона транспортує, був максимум три місяці тому, – 5 млн. тонн. Крім того, в них на початок великої війни було 2,5 млн. тонн на міся...

Обстріли окупантами певних міст та імітація наступу: Експерт назвав сценарії війни в Україні взимку

неділя, 1 жовтень 2023, 6:24

Взимку росіяни будуть продовжувати здійснювати обстріли енергоінфраструктури, прикордоння, Херсона, Запоріжжя, Кривого Рогу, Краматорська, а також можуть вдаватись до імітації наступу. Але для України з боку західних партнерів, ймовірно, буде розширена...