Хіти тижня. Роман Цимбалюк осадив кремлівських пропагандистів в ефірі російського телеканалу (відео)

Говорячи про загиблих українців у війні на Донбасі, росіянам краще замислитися про те, скільки в цій війні загинуло росіян.

Роман Цимбалюк. Фото: НВ.

Український журналіст Роман Цимбалюк осадив російських пропагандистів в ефірі однієї з телепрограм на каналі Росія 1. В YouTube опубліковано відео, передають Патріоти України.

На початку свого виступу Цимбалюк поправив ведучих і сказав, що замість виразу "конфлікт на південному сході України" правильно говорити "конфлікт на сході України і в Криму". "У підводці ви сказали, що президент Порошенко почав війну. Хочу вас поправити, що на початок бойових дій президент Порошенко не був президентом, а президент Путін був", - продовжив журналіст.

Далі він зазначив, що говорячи про загиблих українців у війні на Донбасі, росіянам краще задуматися про те, скільки в цій війні загинуло росіян. "Я вас розчарую, напевно, але ви, ваша країна можете воювати, наступати на нас, дестабілізувати ситуацію в нашій країні. А ми не можемо. Українські військові завжди будуть захищати нашу країну", - також зазначив Цимбалюк.

Далі ведучі програми завели розмову про те, що нібито українські депутати погрожують військовим вторгненням України в Росію. "А як ви думаєте, чому 35% росіян бачать в Україні воєнну загрозу? Боїтеся нас?", - відповів їм Цимбалюк.

З архіву ПУ. Ющенко дійсно був отруєний, а Чорновіл забитий до смерті, - екс-прокурор

понеділок, 25 березень 2019, 11:00

Колишній заступник генпрокурора ділиться незручною правдою про гучні злочини в Україні, які не квапиться розслідувати й теперішня влада. Рівно шість років тому, нагадують Патріоти України, 7 вересня 2009 року, тодішній президент України Віктор Ющенко з...

Хіти тижня. Ці коти здатні "вбити" вас своїм поглядом (фото)

неділя, 24 березень 2019, 21:30

Міміка котів не відрізняється різноманітністю. Однак у деяких пухнастиків вираз мордочки буває доволі красномовним: злість, роздратування, а часом й очевидне презирство, прочитати можна без зайвих зусиль. Фотопідбірку з котами, які одним своїм поглядом...