Хіти тижня. Роман Цимбалюк осадив кремлівських пропагандистів в ефірі російського телеканалу (відео)

Говорячи про загиблих українців у війні на Донбасі, росіянам краще замислитися про те, скільки в цій війні загинуло росіян.

Роман Цимбалюк. Фото: НВ.

Український журналіст Роман Цимбалюк осадив російських пропагандистів в ефірі однієї з телепрограм на каналі Росія 1. В YouTube опубліковано відео, передають Патріоти України.

На початку свого виступу Цимбалюк поправив ведучих і сказав, що замість виразу "конфлікт на південному сході України" правильно говорити "конфлікт на сході України і в Криму". "У підводці ви сказали, що президент Порошенко почав війну. Хочу вас поправити, що на початок бойових дій президент Порошенко не був президентом, а президент Путін був", - продовжив журналіст.

Далі він зазначив, що говорячи про загиблих українців у війні на Донбасі, росіянам краще задуматися про те, скільки в цій війні загинуло росіян. "Я вас розчарую, напевно, але ви, ваша країна можете воювати, наступати на нас, дестабілізувати ситуацію в нашій країні. А ми не можемо. Українські військові завжди будуть захищати нашу країну", - також зазначив Цимбалюк.

Далі ведучі програми завели розмову про те, що нібито українські депутати погрожують військовим вторгненням України в Росію. "А як ви думаєте, чому 35% росіян бачать в Україні воєнну загрозу? Боїтеся нас?", - відповів їм Цимбалюк.

"Має бути вдячним Раді": Астролог розповів, що Зеленського врятували від "сатанинського дня" для інавгурації

неділя, 19 травень 2019, 13:59

Якщо 20 травня рівно о 10:05 Володимир Зеленський підніме булаву - це взагалі буде блискучий час. Верховна Рада України обрала сприятливу дату для інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського - 20 травня. Про це в інтерв'ю розпові...

ЗСУ озброять модернізовані протитанкові ракетні комплекси "Штурм-С" вітчизняними далекобійними ПТКР "Бар'єр-В"

неділя, 19 травень 2019, 11:06

Модернізовані наземні мобільні протитанкові комплекси «Штурм-С» ЗСУ будуть оснащені далекобійною протитанковою керованою ракетою «Бар'єр-В» виробництва ДККБ «Луч». Про це повідомив директор інформаційного агентства Defense Express Сергій Згурець, зазна...