Хіти тижня. Роман Цимбалюк осадив кремлівських пропагандистів в ефірі російського телеканалу (відео)

Говорячи про загиблих українців у війні на Донбасі, росіянам краще замислитися про те, скільки в цій війні загинуло росіян.

Роман Цимбалюк. Фото: НВ.

Український журналіст Роман Цимбалюк осадив російських пропагандистів в ефірі однієї з телепрограм на каналі Росія 1. В YouTube опубліковано відео, передають Патріоти України.

На початку свого виступу Цимбалюк поправив ведучих і сказав, що замість виразу "конфлікт на південному сході України" правильно говорити "конфлікт на сході України і в Криму". "У підводці ви сказали, що президент Порошенко почав війну. Хочу вас поправити, що на початок бойових дій президент Порошенко не був президентом, а президент Путін був", - продовжив журналіст.

Далі він зазначив, що говорячи про загиблих українців у війні на Донбасі, росіянам краще задуматися про те, скільки в цій війні загинуло росіян. "Я вас розчарую, напевно, але ви, ваша країна можете воювати, наступати на нас, дестабілізувати ситуацію в нашій країні. А ми не можемо. Українські військові завжди будуть захищати нашу країну", - також зазначив Цимбалюк.

Далі ведучі програми завели розмову про те, що нібито українські депутати погрожують військовим вторгненням України в Росію. "А як ви думаєте, чому 35% росіян бачать в Україні воєнну загрозу? Боїтеся нас?", - відповів їм Цимбалюк.

Про закриття кордону і повернення українців після введення заборон

неділя, 29 березень 2020, 13:02

Тут виникає питання відповідальності наших громадян перед державою. Якщо вони чудово розуміють, що наразі близько 150 країн світу, зокрема країни Європи і Близького Сходу, уражені COVID-19, але свідомо не скасовують заплановані туристичні поїздки, то наша

Корупція затоплює шахту "Золоте" на Луганщині

п’ятниця, 27 березень 2020, 14:27

Звертаюся до Президента України, керівництва правоохоронних органів та прокуратури дати жорстку і чітку реакцію щодо можливої реалізації проекту "Заходи щодо захисту від затоплення шахти "Золоте" ДП "Первомайськвугілля" вартістю 1,48 млн. гривень. Крім т