Хіти тижня. "Велике розчарування": На Росії розповіли про зміну ставлення Кремля до України

На думку політолога, Росія дистанціюється від проблематики України, оскільки не домагається вигідних для себе кроків у нашій країні.

Про це у своєму блозі розповів російський політолог Дмитро Орєшкін, коментуючи вступ в силу українського закону "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях", передають Патріоти України.

"Мені здається, міжнародні відносини [навколо України] вступили у фазу якогось проміжного, підмороженого стану, коли ніяких різких кроків не відбувається. А ті кроки, які трапляються, - не на користь Путіну. Тому Росія дистанціюється від цієї проблематики взагалі. А в цілому, напевно, важливо, що в законі там прописано, що відбувся факт агресії. І на міжнародному рівні це давно зрозуміли та прийняли як певну самоочевидність. А в Росії намагаються про це не говорити, ніби цього й немає", - пише політолог.

Також він вказав на розчарування політикою Кремля у частині патріотичного населення РФ. "Я, звичайно, не можу сказати, що в Кремлі думають про цей закон. Але пафосне переможне ставлення зникло. Мені здається, що там відчувають тиск із боку розчарованої патріотичної громадськості (а таких в РФ, напевно, щонайменше 25% населення), яка чекала на відродження Радянського Союзу та "приєднання" Донбасу. Ці люди дуже розчаровані, і для Кремля це теж велике розчарування", - підкреслив Орєшкін.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Thales виготовить для України РЛС GM200

середа, 1 лютий 2023, 11:38

Франція виділить кошти на закупівлю для України радіолокаційних станцій GM200 у компанії Thales. Країна підпише угоду з виробником уже 1 лютого. Про це повідомив міністр оборони Франції Себастьян Лекорню. Ці станції мають посилити військову систему кон...

"Росія хоче влаштувати Бахмут по всій лінії фронту? Не треба вологі мрії росіян сприймати за чисту монету", - журналіст

середа, 1 лютий 2023, 7:54

"Люди, ви коли пишете "Росія хоче влаштувати Бахмут по всій лінії фронту" (у значенні "як перша світова війна"), не забувайте, будь ласка, що вони хотіли Київ за три дні захопити і дійти до Одеси", - пише у своєму блозі Юрій Богданов, передають Патріот...