Хлопець став знаменитим завдяки обіймам корови (фото)

​Зірками мережі останніх днів у американському сегменті інтернету стали 15-річний підліток Мітчелл Майнер і його корова Одрі.

Після важкого трудового дня на ярмарку в Айові вони дуже стомилися і прилягли відпочити, а в цей час їх сфотографував батько хлопчика, – повідомляють Патріоти України з посиланням на newsyou.

Чоловік виклав фото в Facebook і вона стрімко поширилася по соцмережах і на наступний день набрала більше 15 тисяч лайків.

Батьки хлопчини, Лора і Джеремі Майнер, виросли на фермі, але тепер живуть в іншому місці, тому хочуть, щоб їхні діти повернулися до коріння. Сім’я позичає у інших фермерів на все літо їх тварин, щоб діти могли відчути сільський спосіб життя, а також прищеплюють їм сімейні цінності. В кінці літа корова Одрі повернеться на молочну ферму, з якої її позичили.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В принципі битву радянської техніки з Абрамсами ми вже бачили. Але повторення - мати навчання", - Аркадій Бабченко

середа, 8 лютий 2023, 19:59

"У світі просто не існує техніки, яка здатна протистояти кумулятивній зброї. Принаймні у бічну проєкцію. Сучасна ПТУР пробиває у бік будь-який танк. Та навіть не сучасний. Навіть ще радянської розробки. Тому чергове очікування шапкозакидання, що ось те...

Хто б уже помовчав...

середа, 8 лютий 2023, 19:36

Відверто. Не можу приховати, що після вчорашньої (7 лютого ц.р.) моєї публікації про те, як і за яких умов довелося добитися того, що ім’я українського благодійника і публіциста, активного поборника української мови й культури Євгена Чикаленка нарешті ...