Маленькі "янголятка": У Харкові діти, озброєні ножем, напали на кіоск (фото)

Банда школярів в балаклавах забрала у продавчині гроші і шоколад.

Малий грабіжник. Фото: соцмережі.

У середу вночі, 28 листопада, в Харкові стався розбійний напад. Двоє неповнолітніх з ножем напали на кіоск. Про це повідомляють в групі "Харків 1654" в Facebook, передають Патріоти України.

Четверо озброєних ножем неповнолітніх напали на кіоск "Кулиничів". Банда в балаклавах забрала у продавчині гроші і шоколад. "Через годину двоє з них були затримані, ними виявилася діти 13 і 15 років", – йдеться в повідомленні.


У липні частині пенсіонерів підвищать виплати: Ось хто отримуватиме 16 500 грн

четвер, 18 червень 2026, 13:26

У липні 2026-го частина українців зможе отримувати значно вищі пенсійні виплати. Для окремої категорії громадян держава гарантує мінімальну пенсію на рівні 16 500 грн. Це у кілька разів перевищує загальний мінімум — 2 595 грн .Хто має право на такі вип...

У психоневрологічному інтернаті загинув 19-річний хлопець - соцмережі повідомляють про конфлікт

четвер, 18 червень 2026, 12:10

У психоневрологічному інтернаті Кривого Рогу загинув 19-річний хлопець. Про інцидент повідомляють соціальні мережі, а також підтверджується факт відкриття кримінального провадження правоохоронцями. Попередньо відомо, що трагедія могла статися через кон...