Хмельниччина може остаточно втратити палац, в якому зупинялись короновані особи (фото)

Свого часу в Ізяславі любили влаштовувати бали знатні особи, та від пам'ятки може залишитися лише табличка.

Фото: "Україна туристична"На Хмельниччині занепадає палац, в якому влаштовували бали польські королі, повідомляють Патріоти Україниз посиланням на "Україну туристичну".

Тут влаштовували ошатні бали, на які з'їжджалася вельми шановані люди ХVIII століття. Одним із гостей неодноразово був останній король Речі Посполитої Станіслав Август ІІ Понятовський.

Також сюди приїздили й два імператори – російський Петро І та австрійський Йосиф ІІ.

Ідейною натхненницею розбудови палацу в Ізяславі була вдова Павла Карла Сангушка - княгиня Барбара, на той час відома поетеса. Вона запросила до Ізяслава італійського архітектора Паоло-Антоніо Фонтану.

На жаль, його творіння з часом стало складом та військовою частиною. Нині унікальна пам'ятка архітектури України руйнується. Якщо владні структури не звернуть увагу на історичну пам'ятку, то від неї залишиться тільки порядковий номер.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Останній цвях у труну СРСР-2: Чому Німеччина і Франція гальмують вступ України до ЄС, - експерт

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:19

"Німецький канцлер Олаф Шольц заявив, що заявка України на приєднання до Європейського союзу не може бути швидко розглянута, незважаючи на масштабне вторгнення Росії. Мовляв, "короткого шляху до ЄС немає", а "процес приєднання - це не питання кількох м...

"Приємно стояти на уламках російського гелікоптера ціною в 15 мільйонів доларів", - Бутусов (відео)

п’ятниця, 20 травень 2022, 0:22

"Пам’яті підполковника Юрія Савчина, зенітника 92-і бригади. Російський ударний гелікоптер Мі-28Н було збито зенітним дивізіоном 92-і бригади біля села Циркуни 9 травня, з поля, де він впав, добре видно Харків, Салтівку. Приємно стояти на уламках ро...