
Візит народного депутата Надії Савченко на окуповану територію Донбасу потрібно розцінювати як спробу легітимізації прямих переговорів з ватажками "ДНР" та "ЛНР". Про це на своїй сторінці в Facebook написав заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука, зазначають Патріоти України.
"Кілька слів про поіздку Надіі Савченко в ОРДЛО.
1. Безпеку візиту забезпечували на найвищому рівні. Зокрема, Деніс Казанський висловлює обгрунтовані підозри в тому, що це були саме росіяни, а не місцеві бойовики.
2. Візит проходив під чуйним супроводом російських "Звезд" і інших російських агітпропів.
3. Якщо вірити "Комсомольской правде", Савченко ще й постріляла разом з ДНРівцями і заявила, що вони "нормальні хлопці", з якими разом треба позбутись корумпованоі влади.
4. Єдине, чого реально домоглась Надія Савченко - вона отримала листи від наших полонених.
ВИСНОВКИ:
- Росія використовує вчинки Надіі Савченко на свою користь;
- терористи не передавали листи наших полонених через міжнародні організаціі;
- "картинка", яку зробили "Звезды", в подальшому буде використана не тільки для демонстраціі "чудових умов утримання", а й для того, щоб демонструвати рівень демократіі та безпеки (навіть "вбивця журналістів" почуває себе безпечно!) як аргумент для агітаціі щодо можливості проведення місцевих виборів в ОРДЛі;
- здійснюються спроби "легітимізаціі прямих переговорів" з вождями ОРДЛи задля того, щоб підтвердити статус "внутрішнього громадянського конфлікту" та вивести з переговорів і саму Росію і ОБСЄ.
p.s. Хочу вірити в те, що Надія Савченко не є "агентом Кремля". Разом з тим вважаю, що Росія вміло використовує іі в суто своїх цілях. Якщо Савченко не дослухається, її "діяльність" варто обмежити законним шляхом." - написав Тука.
Після атаки безпілотників Сил оборони України у ніч проти 21 червня пожежі зафіксовано на поромах у районі порту "Кавказ" на Таманському півострові, Краснодарського краю РФ. Відповідні кадри публікує Telegram-канал Exilenova+, передають Патріоти Україн...
Окупанти почали намагатися захистити свої логістичні шляхи від українських ударів. Про це повідомив радник міністра оборони України Сергій (Флеш) Бескрестнов у Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Як я й очікував, ворог не став просто так сиді...