Щоб з'ясувати це, біологи австралійського Квінслендського університету спостерігали за поведінкою 94 груп горбачів (Megaptera novaeangliae) як безпосередньо, так і з допомогою акустичного моніторингу, міток і т. і, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Вчені помітили, що кити активно стрибають і виробляють масу шуму тоді, коли неподалік від них – в межах 4000 м – знаходиться інша група горбачів. Якщо відстань більше цього, така активність різко спадає. Звіт про роботу опубліковано в журналі Marine Mammal Science, у статті вчені припускають, що справжня функція цієї поведінки – соціальна.
За цією версією, стрибки та супутні їм звуки служать засобом комунікації для різної групової діяльності. Насправді, за словами авторів роботи, кити охочіше стрибають і шумлять тоді, коли відбувається поділ чи об'єднання груп, або до групи китів приєднується новачок.
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...
У Запоріжжі внаслідок ракетного обстрілу, який РФ здійснила у суботу, 18 січня, вибуховою хвилею пошкоджений Свято-Андріївський кафедральний собор УПЦ МП. Військовий прокоментував, як "відреагували" представники собору. Про це військовослужбовець ЗСУ С...