Щоб з'ясувати це, біологи австралійського Квінслендського університету спостерігали за поведінкою 94 груп горбачів (Megaptera novaeangliae) як безпосередньо, так і з допомогою акустичного моніторингу, міток і т. і, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Вчені помітили, що кити активно стрибають і виробляють масу шуму тоді, коли неподалік від них – в межах 4000 м – знаходиться інша група горбачів. Якщо відстань більше цього, така активність різко спадає. Звіт про роботу опубліковано в журналі Marine Mammal Science, у статті вчені припускають, що справжня функція цієї поведінки – соціальна.
За цією версією, стрибки та супутні їм звуки служать засобом комунікації для різної групової діяльності. Насправді, за словами авторів роботи, кити охочіше стрибають і шумлять тоді, коли відбувається поділ чи об'єднання груп, або до групи китів приєднується новачок.
Українська парамедикиня, командирка медичної служби "Ульф" батальйону "Вовки Да Вінчі" Аліна Михайлова вважає, що росіяни продовжать наступ на Дніпропетровську область та прагнутимуть подальшої окупації регіону. Про це вона розповіла в інтерв’ю проєкту...
FPV-дрон батальйону SIGNUM наздогнав та знищив російського окупанта на мотоциклі. Відповідне відео опубліковано на каналі підрозділу, інформують Патріоти України.