Кільце навколо російського режиму стискається. "Кремлівська доповідь" може змусити РФ сісти за стіл переговорів, - Лубківський

Дипломат підкреслив, що Україні не варто багато очікувати від "списку Путіна", але можна використати таку налаштованість міжнародної спільноти на боротьбу з російським агресором.

Маркіян Лубківський. Фото:112.ua

"Кремлівська доповідь" може змусити Росію сісти за стіл переговорів. Про це сказав дипломат Маркіян Лубківський в ефірі 112 Україна, зазначають Патріоти України.

"Це дуже серйозний крок, який матиме чи не найвідчутніші результати у порівнянні з попередніми санкціями. Кільце навколо російського режиму стискається... Без сумніву, простір ще залишився. Не всі люди у цьому списку - є простір для розширення. Але по суті це останнє навіть не попередження, а дія на ураження. Цей крок може стати найефективнішою дією з боку США щодо Росії. Він може змусити Росію піти на переговори, у тому числі, щодо майбутнього України", - сказав Лубківський.

Він підкреслив, що Україні не варто багато очікувати від "списку Путіна", але можна використати таку налаштованість міжнародної спільноти на боротьбу з російським агресором.

"Для нас це означає внутрішнє очищення від корупції, проведення реформ. Це було б дуже серйозним сигналом і підтримкою для міжнародних партнерів. Бо якщо Україна і далі хворітиме тими проблемами, на які хворіє вже довгий час, то може випасти з поля зору наших американських партнерів", - зазначив дипломат.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Євро-2020: Стало відомо, хто виконуватиме державний гімн перед матчами збірної України

середа, 20 листопад 2019, 21:48

Михайло Хома вже виконував Гімн України перед матчем з Литвою. Пред матчами збірної України на Євро-2020 національний гімн виконуватиме Михайло Хома, більш відомий як DZIDZIO, повідомив журналіст Ігор Бурбас, передають Патріоти України. У своєму акаунт...

Українським зрадникам від спорту, котрі "Я просто за мир у всьому світі": Латиноамериканські футболісти відмовилися виходити на матч, щоб підтримати революціонерів

середа, 20 листопад 2019, 21:36

Не всі спортсмени вважають, що «спорт поза політикою». Футболісти відмовилися виходити гру. Їх не стали карати через складну ситуацію в країні, а просто відпустили. Головний тренер команди Рейнальдо Руеда намагався переконати їх історією про Гондурас у...