Кільце навколо російського режиму стискається. "Кремлівська доповідь" може змусити РФ сісти за стіл переговорів, - Лубківський

Дипломат підкреслив, що Україні не варто багато очікувати від "списку Путіна", але можна використати таку налаштованість міжнародної спільноти на боротьбу з російським агресором.

Маркіян Лубківський. Фото:112.ua

"Кремлівська доповідь" може змусити Росію сісти за стіл переговорів. Про це сказав дипломат Маркіян Лубківський в ефірі 112 Україна, зазначають Патріоти України.

"Це дуже серйозний крок, який матиме чи не найвідчутніші результати у порівнянні з попередніми санкціями. Кільце навколо російського режиму стискається... Без сумніву, простір ще залишився. Не всі люди у цьому списку - є простір для розширення. Але по суті це останнє навіть не попередження, а дія на ураження. Цей крок може стати найефективнішою дією з боку США щодо Росії. Він може змусити Росію піти на переговори, у тому числі, щодо майбутнього України", - сказав Лубківський.

Він підкреслив, що Україні не варто багато очікувати від "списку Путіна", але можна використати таку налаштованість міжнародної спільноти на боротьбу з російським агресором.

"Для нас це означає внутрішнє очищення від корупції, проведення реформ. Це було б дуже серйозним сигналом і підтримкою для міжнародних партнерів. Бо якщо Україна і далі хворітиме тими проблемами, на які хворіє вже довгий час, то може випасти з поля зору наших американських партнерів", - зазначив дипломат.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У Сирії конвой з російськими військовими потрапив у засідку: Багато вбитих

вівторок, 19 березень 2019, 21:48

Під Пальмірою конвой з російськими військовими потрапив в засідку. За попередніми даними, загинули як мінімум 16 осіб. Конвой військ РФ і диктатора Асада потрапив в засідку біля населеного пункту Сухно, що недалеко від сирійської Пальміри. Про це повід...

"Содержится в нечеловеческих условиях в Лукьяновском СИЗО": Генеральша Путіна зібралась до Києва, щоб підтримати в суді російського агента

вівторок, 19 березень 2019, 21:36

Хворий Олег Сенцов в Сибіру за Полярним колом, до котрого Москва не пускає українського омбудсмена, на думку поліцейського генерала РФ, утримується у людських умовах. Уповноважений з прав людини в Російській Федерації Тетяна Москалькова намір прибути д...