Кільце навколо російського режиму стискається. "Кремлівська доповідь" може змусити РФ сісти за стіл переговорів, - Лубківський

Дипломат підкреслив, що Україні не варто багато очікувати від "списку Путіна", але можна використати таку налаштованість міжнародної спільноти на боротьбу з російським агресором.

Маркіян Лубківський. Фото:112.ua

"Кремлівська доповідь" може змусити Росію сісти за стіл переговорів. Про це сказав дипломат Маркіян Лубківський в ефірі 112 Україна, зазначають Патріоти України.

"Це дуже серйозний крок, який матиме чи не найвідчутніші результати у порівнянні з попередніми санкціями. Кільце навколо російського режиму стискається... Без сумніву, простір ще залишився. Не всі люди у цьому списку - є простір для розширення. Але по суті це останнє навіть не попередження, а дія на ураження. Цей крок може стати найефективнішою дією з боку США щодо Росії. Він може змусити Росію піти на переговори, у тому числі, щодо майбутнього України", - сказав Лубківський.

Він підкреслив, що Україні не варто багато очікувати від "списку Путіна", але можна використати таку налаштованість міжнародної спільноти на боротьбу з російським агресором.

"Для нас це означає внутрішнє очищення від корупції, проведення реформ. Це було б дуже серйозним сигналом і підтримкою для міжнародних партнерів. Бо якщо Україна і далі хворітиме тими проблемами, на які хворіє вже довгий час, то може випасти з поля зору наших американських партнерів", - зазначив дипломат.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Сторінками історії: Перший зимовий похід армії УНР

четвер, 27 лютий 2020, 6:50

Перший зимовий похід є однією з найбільших і переможних операцій армії Української Народної Республіки. Це був рейд по тилах спочатку Білої, а потім Червоної армій, що тривав півроку. За цей час українські дивізії пройшли з боями 2,5 тисячі кілометрів,...

Наша відповідь Путіну: Як бази за стандартами НАТО кардинально змінять життя Донбасу

четвер, 27 лютий 2020, 6:24

Тиждень тому жителів Сєвєродонецька розбудила канонада, яка лунала з Золотого, де йшов бій з терористами «ЛНР». Ця подія зробило ще більш актуальною заяву міністра оборони України Андрія Загороднюка про будівництво на Донбасі баз за стандартами НАТО.​