КіноTinder: Українці створили унікальний додаток для пошуку фільмів (фото)

Українська компанія Mauris створила мобільний додаток, що працює за принципом Tinder і допомагає обрати кінострічку для перегляду.

Фото: Mauris.Українські розробники створили мобільний додаток, що працює за принципом Tinder і допомагає обрати кінострічку для перегляду, повідомляють Патріоти України з посиланням на Ain.

Додаток The Movie Expert розробила українська компанія Mauris. Сервіс працює за принципом додатку для побачень Tinder: на екрані користувача з'являється постер фільму. Після натиснення на екрані висвічується анотація фільму, трейлер та акторський склад.

Якщо власник смартфону цю стрічку вже дивився, він може змахнути картинку праворуч і оцінити її. Якщо ж змахнути ліворуч, то кінофільм можна додати до списку "Хочу подивитися" або просто пропустити.

Наразі у базі додатка перебуває близько 12 тисяч фільмів та серіалів. Розробники обіцяють регулярно її оновлювати. Додаток перебуває у бета версії, його можна скачати у App Store та Google Play.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чарівні пухнастики: Кумедні та зворушливі світлини домашніх улюбленців

п’ятниця, 20 квітень 2018, 0:31

Любові та уваги потребують не лише люди. Мільйони тварин потребують любові та уваги зазначають Патріоти України з посиланням на Boredpanda. Деякі з них вже мають свій дім, інші – лише його шукають. . Якщо ви вже тримаєте домашнього улюбленця, то то...

За 80 євро по Європі: Як лучанин задешево об’їздив 10 країн

п’ятниця, 20 квітень 2018, 0:20

Віктор-Микола Гаврилюк поділився досвідом бюджетних подорожей. Як подорожувати майже без грошей і з позитивом вчить на своєму прикладі 22-річний Віктор-Микола Гаврилюк з Луцька, зазначають Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua. . Торік автостопом ...