"Колесо Истории не остановить: После Монтенегро членами НАТО станут Босния, Македония, Сербия, Грузия, Украина и Молдова", - Олег Пономар

Сьогодні Чорногорія офіційно стане 29-им членом НАТО.

Олег Пономар. Фото: Фейсбук.Доброго ранку, друзі. Понеділок і ми починаємо перший літній тиждень. Новин зовсім небагато. Так пише на своїй сторінці в Фейсбук Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і цитують далі:

"- Сегодня Монтенегро официально станет 29-м членом НАТО. И "случайно" вчера вышел доклад Центра по исследованию коррупции и организованной преступности (OCCRP) о том, что РФ проводит почти десятилетнюю кампанию по распространению пропаганды и провокаций с целью не допустить вступления балканских стран в НАТО. В докладе говорится много про Македонию, где РФ использует методы гибридной войны, провоцирует конфликты с местными албанцами и так далее.

Но Колесо Истории не остановить - после Монтенегро членами НАТО станут Босния, Македония, Сербия, Грузия, Украина и Молдова. Дело времени.

- На этой неделе снова мы смотрим в сторону нашей Рады. Времени до летних каникул всё меньше, а важнейшие реформы, которые ждёт вся Украина и наши западные союзники, еще не проголосованы - Пенсионная реформа, Медицинская реформа и Рынок земли".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як Україна може реалізувати свій величезний потенціал у виробництві водню

вівторок, 21 вересень 2021, 6:50

Берлін зобов'язався підтримати перехід Києва на поновлювані джерела енергії, включаючи створення "Зеленого фонду", і розвивати двосторонні проекти в сфері енергетики. "По итогам сделки с Вашингтоном, Берлин обязался поддержать переход Киева на возобнов...

Брати в оптику бачать ті самі ворожі укріплення: Донецька родина, у якій проти окупантів воювали всі (відео)

вівторок, 21 вересень 2021, 6:30

Неймовірна історія донецької родини, у якій за батьківщину, проти московитської орди, воювали геть усі. Двоє братів воюють поруч, але жодного разу так і не зустрілися. Вони захищають свій дім у буквальному розумінні того висловлювання, передають Патріо...