"Колесо Истории не остановить: После Монтенегро членами НАТО станут Босния, Македония, Сербия, Грузия, Украина и Молдова", - Олег Пономар

Сьогодні Чорногорія офіційно стане 29-им членом НАТО.

Олег Пономар. Фото: Фейсбук.Доброго ранку, друзі. Понеділок і ми починаємо перший літній тиждень. Новин зовсім небагато. Так пише на своїй сторінці в Фейсбук Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і цитують далі:

"- Сегодня Монтенегро официально станет 29-м членом НАТО. И "случайно" вчера вышел доклад Центра по исследованию коррупции и организованной преступности (OCCRP) о том, что РФ проводит почти десятилетнюю кампанию по распространению пропаганды и провокаций с целью не допустить вступления балканских стран в НАТО. В докладе говорится много про Македонию, где РФ использует методы гибридной войны, провоцирует конфликты с местными албанцами и так далее.

Но Колесо Истории не остановить - после Монтенегро членами НАТО станут Босния, Македония, Сербия, Грузия, Украина и Молдова. Дело времени.

- На этой неделе снова мы смотрим в сторону нашей Рады. Времени до летних каникул всё меньше, а важнейшие реформы, которые ждёт вся Украина и наши западные союзники, еще не проголосованы - Пенсионная реформа, Медицинская реформа и Рынок земли".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ваша жертва не буде марною": Екс-нардеп Володимир Парасюк розповів, що означає відступ з Сєвродонецька і Лисичанська

понеділок, 4 липень 2022, 7:25

Це той випадок, коли доводиться робити крок назад, щоб згодом зробити два вперед. "Ситуація з Сєвєродонецьком і Лисичанськом у військовому плані повністю себе вичерпала. Як би важко не було, а було надзвичайно важко, всі поставлені завдання вищого кері...

Знищено найбільший склад боєприпасів російських окупантів у Донецькій області (відео)

понеділок, 4 липень 2022, 5:32

У тимчасово окупованому Росією місті Сніжне Донецької області в ніч на понеділок, 4 липня, було знищено склад боєприпасів. Відповідне відео з'явилося у мережі, передають Патріоти України. Як зазначено, згаданий склад є найбільшим на захоплених землях у...