"Колесо Истории не остановить: После Монтенегро членами НАТО станут Босния, Македония, Сербия, Грузия, Украина и Молдова", - Олег Пономар

Сьогодні Чорногорія офіційно стане 29-им членом НАТО.

Олег Пономар. Фото: Фейсбук.Доброго ранку, друзі. Понеділок і ми починаємо перший літній тиждень. Новин зовсім небагато. Так пише на своїй сторінці в Фейсбук Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і цитують далі:

"- Сегодня Монтенегро официально станет 29-м членом НАТО. И "случайно" вчера вышел доклад Центра по исследованию коррупции и организованной преступности (OCCRP) о том, что РФ проводит почти десятилетнюю кампанию по распространению пропаганды и провокаций с целью не допустить вступления балканских стран в НАТО. В докладе говорится много про Македонию, где РФ использует методы гибридной войны, провоцирует конфликты с местными албанцами и так далее.

Но Колесо Истории не остановить - после Монтенегро членами НАТО станут Босния, Македония, Сербия, Грузия, Украина и Молдова. Дело времени.

- На этой неделе снова мы смотрим в сторону нашей Рады. Времени до летних каникул всё меньше, а важнейшие реформы, которые ждёт вся Украина и наши западные союзники, еще не проголосованы - Пенсионная реформа, Медицинская реформа и Рынок земли".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ні, це не Казахстан: Путін готувався напасти ще на одну країну, але вибрав Україну – західні ЗМІ

неділя, 27 листопад 2022, 13:27

Російська влада ще до повномасштабного вторгнення в Україну нібито розглядала варіант нападу на Японію. У документах із секретним доступом, які спливли в мережі, йдеться, що РФ у серпні 2021 року "цілком серйозно готувалася до локального військового ко...

Зимовий період буде БІЛЬШ ІНТЕНСИВНИЙ: оркі хочуть захопити Кураховську ТЕС

неділя, 27 листопад 2022, 13:10

битва за Донбас, деокупація, звільнення, Дмитро Снєгирьов, ЗСУ,РФ. Про цілі окупантів взимку.