Коли українцям обіцяють покращення на продуктовому фронті

Ціни на головний соціальний продукт в Україні почнуть зростати, але недовго.

Ілюстрація. Фото: ЗМІ

Експерти сходяться на думці, що вже незабаром, ціни на хліб почнуть неухильно зростати, повідомляють Патріоти України з посиланням на Politeka.

Згідно з їх твердженнями, існує пряма залежність між світовими цінами на зерно і його вартістю в Україні. Однак, крім зовнішніх факторів на вартість хліба в нашій країні впливають і чисто внутрішні, такі як вартість палива, витратних матеріалів оплати праці та інших факторів. Тому зміна ціни на хліб конкретно в Україні, буде відрізнятися від світових тенденцій.

“Однак це запізнення реакції не дуже велике, а тому, якщо світові ціни на пшеницю будуть зростати і далі, то це неминуче позначиться на ціні батона і інших хлібобулочних виробів”, – підкреслюють експерти.

Наскільки сильним буде це зростання цін, залежить від частки вартості борошна в хлібі. Саме цей фактор буде вирішальним в швидкості реакції виробників на подорожчання зерна і борошна.

Крім того, нинішнє зростання цін на зернові у світі, за прогнозами експерта, буде не таким довгим – імовірно протягом 8-12 місяців. Після чого, у разі сприятливих умов, знову відбудеться корегування у бік пониження цін.

В березні поточного року в Україні знизилися ціни на окремі соціальні продукти харчування. У той час як ціни на курятину впали, свинина додала в ціні майже 9% до 101,95 грн. Інші соціальні продукти харчування – подорожчали. Наприклад, хліб житній додав у ціні майже 5%.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В интересах безопасности Израиля, россиян на въезде будут тормозить", - журналіст

субота, 24 серпень 2019, 0:00

Уроки Криму і Донбасу, ізраїльтяни, спроектувавши їх на себе, цілком засвоїли. "Число отказов россиянам во въезде в Израиль растет в последние годы с невиданной скоростью - примерно в 1,5 раза за год. Ожидается, что в текущем, году число таких отказн...

Здрастуй, жовто-блакитний брате!

п’ятниця, 23 серпень 2019, 23:32

Я зіскучився по тобі! Заради цього, гадаю, варто жити, аби бодай раз на віку хлюпнула в душу висока мить почуттів єднання з рідним народом, як те сталося, до прикладу, пригадую, в один із щасливих днів кінця 2013 року. Спускаюся ескалатором на котрійсь...