Інвестиційний банкір спрогнозував курс гривні напередодні Нового року

Як правило, з початком осінньо-зимового періоду спостерігається ослаблення гривні, а навесні вона зміцнюється.

Сергій Фурса. Фото: ukr.media.

Напередодні новорічних свят курс української національної валюти України може скласти понад 27 гривень за один американський долар. Таку точку зору озвучив інвестиційний банкір, фахівець відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital Сергій Фурса, передають Патріоти України.

За його словами, як правило, з початком осінньо-зимового періоду спостерігається ослаблення гривні, а навесні вона зміцнюється. «До кінця року ми можемо вийти на показник трохи вище 27 гривень за долар. Однак уже навесні знову почнеться зміцнення гривні», - підкреслив Фурса.

Також експерт зазначив, що коливання курсу, які спостерігаються зараз, є незначними і непринциповими. Тим часом, в Раді Національного банку України повідомили, що загрозою для стабільного курсу гривні є процес формування значних обсягів ліквідності в банківській системі і на рахунках Кабінету міністрів. Як зазначили в прес-службі регулятора, ліквідність банківської системи знаходиться на безпрецедентно високому рівні. У той же час, фінустанови інвестують кошти в депозитні сертифікати Нацбанку і державні цінні папери.

Капучино, американо та гарячий шоколад: "Укроборонпром" провів дивний для своєї галузі тендер

четвер, 6 серпень 2020, 0:32

Орієнтовна кількість порцій напоїв на 4 місяці (вересень-грудень) складає 30 тисяч. Державний концерн "Укроборонпром" купив у харківського підприємця "Кава тревел" кавомашину за 25 тис. гривень, а ФОП за послуги з приготування кави заплатив 95,5 тис. г...

Міжбанк: Гривня укріплюється щодо долара та слабне щодо євро

середа, 5 серпень 2020, 20:17

5 серпня котирування гривні до долара на відкритті міжбанку встановились на рівні 27,76 - 27,79 гривні, на закритті - на рівні 27,65 - 27,67 гривні, зазначають Патріоти України. . Національний банк на 6 серпня посилив офіційний курс гривні до долара н...