"Кремль оказался в новой "нехорошей ситуации", которая усугубит положение, "и без того печальное", - російський професор про чергову путінську "многоходовочку"

Вибори в Держдуму, які Путін провів на окупованій території т- "привід для великого міжнародного скандалу", оскільки "в них брало участь, в тому числі, і населення анексованого Криму".

Ілюстрація:ua.korrespondent.net

Провівши вибори до Державної Думи Росії на окупованих територіях, Кремль виявився в новій "нехорошій ситуації", яка погіршить становище Росії, "і без того сумне". Захід проігнорує або відкрито не визнає ці парламентські вибори. Таку думку Обозревателю висловив професор Тбіліського Державного університету Ілії Олег Панфілов, зазначають Патріоти України.

"Путин с его командой попали в еще одну нехорошую ситуацию. Они думали, что, как всегда, они проведут выборы на захваченной территории, все это признают и будут хлопать в ладоши. Я думаю, что все будет как раз наоборот. И непризнание этих выборов еще более усугубит положение России, и без того печальное", - спрогнозував він.

За оцінками Панфілова, вибори в Держдуму - "привід для великого міжнародного скандалу", оскільки "в них брало участь, в тому числі, і населення Криму - окупованого і анексованого".

Експерт нагадав: "Пока ни одна международная организация не признала эти выборы демократическими и свободными, и полагаю, что западные страны либо проигнорируют, либо заявят, что не признают их".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Подготовкой этой операции занялись агенты ЦРУ, которые немедленно вошли в контакт с лидерами "Северного альянса" , - Анти-Колорадос про теракти і військові операції США

понеділок, 23 вересень 2019, 18:44

"Недавно в США отмечали очередную годовщину терактов, которые произошли 11 сентября 2001 и повлекли за собой целый ряд тяжелых последствий, включая военные операции в Ираке и Афганистане", - пише у своєму блозі Анти-Колорадос, передають Патріоти Україн...

Хіти тижня. "В чем сила, брат, сестры-скрепоносицы?": Солістка "ВіаГри" з'явилась на обкладинці глянцю без трусів

понеділок, 23 вересень 2019, 18:30

Еріка Герцег, українська співачка, учасниця гурту «ВІА Гра», прикрасила обкладинку популярного чоловічого глянцю «MAXIM Russia». Співачка постала перед шанувальниками в сексуальному вигляді, позуючи без трусів. Відвертий пост з'явився на особистій стор...