Кремлівське політичне дзюдо: "Будет пролита большая кровь" - с Украиной "разберутся по "грузинскому сценарию", - "Комсомольськая правда"

Російський пропагандист Стьошин вирішив озвучити мрію Кремля щодо України, наголошуючи, що "ініціативи Мінська" вже вмерли.

Дмитро Стьошин. Фото:RusPravda.info

З Україною "розберуться за "грузинським сценарієм", застосувавши випробувану концепцію "кремлівського політичного дзюдо". Про це в своєму блозі для "Комсомольськой правды" написав російський пропагандист, кремлівський спецкор Дмитро Стьошин, інформують Патріоти України.

"Первая головная. Это наши младшие воображаемые друзья-небратья, с которыми, как я предполагаю благодаря имеющемуся инсайду, решили разобраться по "грузинскому сценарию", а потом заслушать их "мирные инициативы и предложения" уже вне рамок усопшего "Минска".

Будет пролита большая кровь - наша кровь, в ответ будет пролито еще больше, по самые административные границы Донецкой и Луганской областей. Такой вариант укладывается в испытанную концепцию "кремлевского политического дзюдо": "мирное предложение с выходом на консенсус - отказ партнеров - удар по голове - не очень выгодное предложение - очередной отказ…". Ну, дальше понятно", - написав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Більшість населення настільки зіпсуте "життям в Україні", що воно не здатне до життя в справедливому цивілізованому режимі, - журналіст

вівторок, 21 січень 2020, 21:46

Коли є поняття "кручуся, як можу", доти олігархічна держава буде торжествувати за рахунок народу, який знайде 100 способів крутитися на 5 тисяч, але не знайде жодного способу знищити здирницьку систему. "Усі дискусії навколо зарплат чиновників – марна ...

Хіти тижня. "События в Донецке, о которых нельзя говорить", - Фашик Донецький

вівторок, 21 січень 2020, 19:30

Розповідь зі слів того, хто безпосередньо бачив те, що бачити не можна. Про це у своєму блозі пише Фашик Донецький, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "В продолжении темы оккупации части территории Украины рф и "гражданской войны" рас...