​"Кровосіся" зібрався до Києва на "білому коні": Азаров поділився найближчими планами та запевив, що "хунті" залишилось недовго

Микола Янович у московській еміграції демонструє впевненість у своєму скорому поверненні і поваленні «антинародного режиму» Порошенка. Можливо це пов’язано з планами Кремля по утворенню об’єднаної «УНР» на основі «незалежних» «ЛДНР».

Своїми найближчими наполеонівськими планами «рятівник України» поділився з російською газетою "Известия", зазначають Патріоти України. Микола Азаров запевнив що незабаром повернеться до Києва. Це пов'язано з «наближенням кінця режиму», після чого багато осіб зможуть повернутися на батьківщину. Поки екс-прем’єр Януковича не замислюється про посади, а хоче бути «вільним від політичних гонінь», котрим разом з цим стражденним піддаються його колеги.

За словами Миколи Азарова, економіка України перебуває в кризі через діяльність нинішньої «незаконної влади». Ситуація погіршується через величезні кредитів, які країна не в змозі виплатити, запевнив «міцний господарник» Януковича. Зараз повалені політики домагаються визнання факту, що мав місце переворот.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Це вже воно, чи ні..." - Машовець

п’ятниця, 9 червень 2023, 21:03

Джерело

Російські добровольці після Бєлгородщини планують визволяти Крим

п’ятниця, 9 червень 2023, 20:28

Російські добровольці на визволенні Бєлгородщини не зупиняться. Після БНР їх можна чекати в тимчасово окупованому армією РФ Криму. Про це в рамках єдиного телемарафону повідомив військовий із позивним "Цезар" з Легіону "Свобода Росії", передають Патріо...