"Кровосися вещает": Азарову дісталося в мережі за нахабну брехню про Україну

Одіозний політик-втікач заявив, що російська мова в Україні під забороною, а сама країна стала "потворним скотним двором".

Азаров зробив чергову скандальну заяву. Фото: 2000.ua.

У мережі викликав гнів пост в Twitter Миколи Азарова про Україну, де він назвав нашу країну потворним скотним двором, передають Патріоти України.

Він написав, що російська мова в Україні під забороною, а сама країна стала потворним скотним двором, де не поважається найголовніше і найцінніше - право людини думати і говорити рідною для неї мовою.

За таку нахабну брехню Азарову пристойно дісталося в мережі. "Я живу в Україні і мені ніхто за останні 5 років жодного разу не заборонив написати по-російськи, що ви - жалюгідний брехун-невдаха. І будь-яких інших слів теж не забороняли", - пишуть користувачі.

Також українські громадяни пригрозили Азарову в разі його повернення в Україну. "Якщо ти ще сподіваєшся повернутися в українську політику під різними прапорами (для чогось же постиш кожен раз такі твіти - видно жевріє надія на реванш, так? Я тобі, кілька калузька, пригадаю цю картинку без Криму. Це гірше, ніж твій мовний пи*дьож ", - пообіцяли українці в мережі.

У самотності є термін: Учені розповіли, як надовго ми можемо залишити собаку наодинці

понеділок, 2 жовтень 2023, 10:57

Як би ми не любили своїх вихованців, час від часу нам доводиться залишати їх самих. При цьому дослідники виявили, що на час, який тварина може провести на самоті, впливають два основні чинники - вік і порода, пише Daily Mail, передають Патріоти Україн...

Синоптик попередив українців про ще сильніше похолодання: Коли чекати

понеділок, 2 жовтень 2023, 9:54

Початок тижня в Україні буде з комфортними температурами, але вже ближче до вихідних погода погіршиться: очікуються опади та суттєве похолодання, яке також супроводжуватиметься поривчастим вітром. Про це каже синоптик Ігор Кібальчич, передають Патріот...