"Кровосися вещает": Азарову дісталося в мережі за нахабну брехню про Україну

Одіозний політик-втікач заявив, що російська мова в Україні під забороною, а сама країна стала "потворним скотним двором".

Азаров зробив чергову скандальну заяву. Фото: 2000.ua.

У мережі викликав гнів пост в Twitter Миколи Азарова про Україну, де він назвав нашу країну потворним скотним двором, передають Патріоти України.

Він написав, що російська мова в Україні під забороною, а сама країна стала потворним скотним двором, де не поважається найголовніше і найцінніше - право людини думати і говорити рідною для неї мовою.

За таку нахабну брехню Азарову пристойно дісталося в мережі. "Я живу в Україні і мені ніхто за останні 5 років жодного разу не заборонив написати по-російськи, що ви - жалюгідний брехун-невдаха. І будь-яких інших слів теж не забороняли", - пишуть користувачі.

Також українські громадяни пригрозили Азарову в разі його повернення в Україну. "Якщо ти ще сподіваєшся повернутися в українську політику під різними прапорами (для чогось же постиш кожен раз такі твіти - видно жевріє надія на реванш, так? Я тобі, кілька калузька, пригадаю цю картинку без Криму. Це гірше, ніж твій мовний пи*дьож ", - пообіцяли українці в мережі.

Квартал "пішов на гору", хтось мусить... Кабаре "Веселий Писець" присвятили Зеленському музичну пародію "Генералы песчаной карьеры» (відео)

четвер, 20 червень 2019, 15:08

Єврейсько-український гумор, яскравий і дотепний. Гаранту нема чого ображатись на артистів. Адже сам заробляв собі на шмат щастя таким чином. Кліп під назвою «Генералы песчаной карьеры» команда КВК Дніпропетровського державного університету (єдиний в с...

В центрі Чернігова археологи зробили важливе відкриття княжої доби

четвер, 20 червень 2019, 14:56

Протягом 9-11 століть Чернігів був одним з двох найвпливовіших центрів Давньоруської держави, за військовою міццю, багатствами, культурою та архітектурою сперечався з великокняжим Києвом. У центрі Чернігова, на проспекті Перемоги, археологи виявили дав...