Криптогривні бути? У НБУ планують створити національну електронну валюту

Наразі у Національному банку України спеціалісти вивчають питання доцільності випуску власної криптовалюти.

Фото: itechua.com.Національний банк України вивчає питання доцільності випуску власної криптовалюти. Про це повідомляє прес-служба РНБО за підсумками засідання Національного координаційного центру кібербезпеки, передають Патріоти України.

«Національним банком України опрацьовується питання доцільності випуску власної криптовалюти», - йдеться в повідомленні. Під час засідання, яке пройшло під головуванням секретаря РНБО Олександра Турчинова, також було доручено відповідним органам влади створити робочу групу для напрацювання нормативно-правових пропозицій з регулювання розвитку ринку криптовалюти.
Крім того, доручено розробити механізм забезпечення доступу правоохоронних органів до даних кріптовалютних бірж із зобов'язанням зазначених суб'єктів зберігати інформацію про всі транзакції протягом терміну, встановленого законодавством для фінансових організацій, і розкриття інформації про клієнта по мотивованому запиту.
«Розробка і впровадження всіх цих заходів буде передбачати також розвиток міжнародного співробітництва щодо впровадження комплексного регулювання обігу криптовалюти і уникнути криміналізації цього сегменту», - повідомили в РНБО.
Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чарівні пухнастики: Кумедні та зворушливі світлини домашніх улюбленців

п’ятниця, 20 квітень 2018, 0:31

Любові та уваги потребують не лише люди. Мільйони тварин потребують любові та уваги зазначають Патріоти України з посиланням на Boredpanda. Деякі з них вже мають свій дім, інші – лише його шукають. . Якщо ви вже тримаєте домашнього улюбленця, то то...

За 80 євро по Європі: Як лучанин задешево об’їздив 10 країн

п’ятниця, 20 квітень 2018, 0:20

Віктор-Микола Гаврилюк поділився досвідом бюджетних подорожей. Як подорожувати майже без грошей і з позитивом вчить на своєму прикладі 22-річний Віктор-Микола Гаврилюк з Луцька, зазначають Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua. . Торік автостопом ...