Кривавий теракт у Єгипті - розстріляні автобуси з коптськими християнами

Загинуло щонайменше 26 людей.

Фото: LB.ua

26 травня в єгипетській провінції Мінья 10 осіб у масках відкрили вогонь із кулеметів по двох автобусах, у яких були коптські християни. Про це з сумом повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За даними телеканала, загинуло щонайменше 26 осіб, більшість із загиблих – діти. Стільки ж дістало поранення. Група паломників прямувала до храму. У провінції Мінья проживає значна християнська меншина, зазначив телеканал. Жодне з угруповань не взяло на себе відповідальності за напад.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...