Купуємо житло: Ціни на "двушки" в регіонах України (інфографіка)

Ціновий діапазон вартості двокімнатної квартири вторинного фонду коливається від $13 до $40 тис.

Найдорожчими «двушками» виявилися квартири в Києві та Одесі – $40 тис. Найнижча вартість такої квартири завжди на околиці обласного центру, незалежно від регіону, повідомляють Патріоти України, з посиланням на politeka.net.

У Західній Україні найдорожчі квартири у Львові та Чернівцях - $26 тис. Найдешевші - виставлені на продаж в старих багатоквартирних будинках у Хмельницькому, за $13 тис.

А от у Східній Україні ціновий діапазон коливається від $15 до $28тис. Найдорожчими є такі квартири у Харкові, а недороге житло у Запоріжжі. На захопленій бойовиками території ринок нерухомості завмер, особливо після відключення тут мобільного зв’язку від Vodafone.

У Північних областях найдорожча двокімнатна квартира у Чернігові обійдеться вам у $13 тис., а найдорожча у Рівному – $18 тис.

На півдні нашої країни найдешевше подібне житло у Херсоні – $14 тис. А найдорожче у Одесі - $40 тис.

У центральних регіонах ріелтори можуть запропонувати недороге житло у Полтаві, за $14,5 тис. і найдорожче у столиці, за $40 тис.

Інфографіка Domik.ua

Ціновий діапазон на двокімнатні квартири старого житлового фонду цілком віддзеркалює стан розвитку економіки нашої держави. Більш інтенсивно розвинуті регіони пропонують більш дороге житло, навіть на вторинному ринку, стагнаційні – дешеве. Винятком тут може бути лише Полісся, тут ціни на житло порівняно високі, насамперед через прибутки місцевого населення від нелегального видобутку бурштину.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В Кремле поняли, что бренд "Путин" для РФ себя уже окончательно исчерпал", - історик Климовський

четвер, 22 жовтень 2020, 12:45

Якщо війна в Карабасі вбила зовнішньополітичну складову доцільності для збереження бренду "Путін", то протести в Хабаровську і революція в Білорусі вбивають і внутрішньополітичну. "Бренд "Путин" потерял окончательно всю свою ценность в глазах кремлёвск...

"НБУ сыграл в "хитросделанного Джо", доверия у Запада после такого решения не будет", - фінансист Фурса

четвер, 22 жовтень 2020, 12:15

Українці завжди цінували можливість кинути іншого. І хитрозробленість для когось із нас може бути зовсім не пороком... "Перераспределение полномочий в Нацбанке таким образом, чтобы сделать из Рожковой свадебного генерала, видится по-разному с разных ст...