Авто розробляли спеціалісти Porsche і General Motors
На відміну від першого покоління Chery Tiggо, новинка не має подібного дизайну до японських або інших автомобілів. Компанія Cherу поставила за мету зробити самобутній дизайн машини й начиння, аби автомобіль був недорогим в експлуатації і надійним. Тому залучив до розробки спеціалістів із німецької компанії Porsche й американського концерну General Motors.
Кузов покривають гальванічним покриттям
Гальваніка кузова — це, тонше 1 мм, металізоване покриття деталей. Після цього на нього наносять грунт і фарбують. Гальванічне покриття захищає метал машини від корозії, навіть у випадку пошкодження грунту під фарбою.
Для зварювання кузова використали лазерний метод
До вироблення несучого кузова для позашляховика вирішили використати інший підхід, ніж, скажімо, до складання легковика. Кросовер має бути міцнішим. Ним часто виїжджають на бровки та нерівності, тому він має схильність з часом перекошуватися. Аби уникнути цього кузов Chery Tiggо 5 стали зварювати лазерним методом. Це забезпечує на 30% більшу міцність, ніж раніше.
Багата комплектація
У найдешевшій комплектації машину продають за 415 тис. грн. Вона має 5-ступеневу коробку передач і повний електропакет. Є магнітола, кондиціонер, електропривід бічних дзеркал, чотири електричні склопідйомники і центральний замок. Цікаво, що магнітола має великий сенсорний екран і блютуз. Під'єднавши її до смартфона, можна вести телефонні дзвінки за кермом. До речі, на рульове колесо винесено кнопки керуванням магнітолою і бортовим комп'ютером.
Авто "підмигує господарю"
Незважаючи на відносно низьку ціну, Tiggo 5 укомплектували корисними дрібницями для водіїв. Наприклад, капот на амортизаторах. Відчиняючи його, не потрібно ставити спеціальну стійку, як на більшості бюджетних машин. Машина сама вмикає аварійну сигналізацію, коли водій різко гальмує. Коли розпізнає сигнал від брелка — двічі миготить фарами. Завдяки цьому машину легко знайти на великих парковках.
У мережі порівняли світлини мирного міста Бахмут з тим, як він виглядає зараз внаслідок російських обстрілів та окупації. До російського вторгнення 2022 року місто було центром соляної промисловості України та залізничним вузлом. Під час боїв за Бахмут...
Відомий волонтер РФ Олександр Іванов намагається заволодіти нерухомістю в тимчасово окупованому Маріуполі й інших непідконтрольних Україні містах нібито для потреб своєї волонтерської організації. Листування, які свідчать про махінації з нерухомістю та...