"Лет через пять некому будет ходить на митинги 1 мая и звать "русский мир". Мы изменились, только в РФ это еще не поняли" - Кабакаєв

На щастя, суспільство за три роки війни виробило імунітет до духовних "скреп" і всіх тих, хто намагається на цьому спекулювати, вважає волонтер.

1 травня у Києві. Ілюстрація:http://24tv.ua/

Мітинги любителів "русского мира" на травневі свята вже не несуть небезпеки для України. Таку думку висловив волонтер і координатор проекту "СтопТерор" Семен Кабакаєв на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Меня не пугают митинги любителей "русского мира" на майские праздники. К нашему счастью, общество за три года войны выработало иммунитет к духовным скрепам и всем тем, кто пытается на этом спекулировать.

Россия и дальше будет использовать значимые даты как 1 мая, 9 мая для своих провокаций и создание негативного образа для Украины. Они еще не осознали, что поезд тронулся, а они остались на перроне.

Я держу связь с Харьковом и Одессой, знаю, что там готовы все и силовики и общественность, любые провокации будут остановлены. Уверен, что та прослойка населения, которая так чтит и любит все, что связанно с СССР протянет еще лет пять.

Потом просто некому будет ходить на эти митинги и звать "русский мир". Мы изменились, только в РФ это еще не поняли." - написав Кабакаєв.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Цифри просто вражають: Ціна "Кримнаша" для Росії і росіян

вівторок, 18 грудень 2018, 19:45

Російські витрати на Крим в три рази перевищують річні бюджетні витрати країни на сферу ЖКГ, в 4,5 рази - на культуру і в сім разів - на спорт. Вже майже п'ять років Крим знаходиться під контролем Росії - за цей час в півострів вкладені сотні мільярдів...

Хіти тижня. Нічний бій під Горлівкою: Стало відомо, як саме окупанти зазнали великих втрат напередодні

вівторок, 18 грудень 2018, 19:00

Увечері 15 грудня під Горлівкою відбулося серйозне загострення. В результаті бою з ЗСУ гібридна армія РФ зазнала серйозних втрат.