"Лет через пять некому будет ходить на митинги 1 мая и звать "русский мир". Мы изменились, только в РФ это еще не поняли" - Кабакаєв

На щастя, суспільство за три роки війни виробило імунітет до духовних "скреп" і всіх тих, хто намагається на цьому спекулювати, вважає волонтер.

1 травня у Києві. Ілюстрація:http://24tv.ua/

Мітинги любителів "русского мира" на травневі свята вже не несуть небезпеки для України. Таку думку висловив волонтер і координатор проекту "СтопТерор" Семен Кабакаєв на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Меня не пугают митинги любителей "русского мира" на майские праздники. К нашему счастью, общество за три года войны выработало иммунитет к духовным скрепам и всем тем, кто пытается на этом спекулировать.

Россия и дальше будет использовать значимые даты как 1 мая, 9 мая для своих провокаций и создание негативного образа для Украины. Они еще не осознали, что поезд тронулся, а они остались на перроне.

Я держу связь с Харьковом и Одессой, знаю, что там готовы все и силовики и общественность, любые провокации будут остановлены. Уверен, что та прослойка населения, которая так чтит и любит все, что связанно с СССР протянет еще лет пять.

Потом просто некому будет ходить на эти митинги и звать "русский мир". Мы изменились, только в РФ это еще не поняли." - написав Кабакаєв.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На Росії заявили, що глава Пентагону «поспівчував» міністру оборони РФ через керченську трагедію

субота, 20 жовтень 2018, 21:13

У суботу, 20 жовтня, у Сінгапурі на полях 5-ї наради міністрів оборони Асоціації держав Південно-Східної Азії відбулась перша особиста зустріч глави Міноборони РФ Сергія Шойгу і глави Пентагону Джеймса Меттіса. Глави військових відомств зустрілися пере...

Синод УПЦ КП затвердив нову форму титулу предстоятеля

субота, 20 жовтень 2018, 21:06

Рішення щодо нових форм титулів ухвалили у зв'язку "зі змінами, які відбуваються в Українській православній церкві", а також беручи до уваги історичну традицію, практику помісних православних церков та "інші істотні обставини". Синод запровадив для пре...