
Мер Дніпра Філатов прокоментував затримання, начебто, українського "диверсанта" у Криму та поділився першим правилом у війні за незалежність. Про це він пише на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Я не знаю, кто тот парень из Энергодара, которого ФСБ обвиняет в диверсиях. Мне неведомо, как он попал к русским. Я знаю только одно.
...Любой контакт с Россией и народонаселением ее населяющим - токсичен.Я не общаюсь с русскими "бизнесменами". Я не даю интервью российским СМИ. Даже "либеральным". Я избегаю русских "наблюдателей" из "международных организаций".Я не встречаюсь с их "правозащитниками"....Не верить русским. Никогда и ни при каких обстоятельствах. Первое правило нашей войны за независимость." - пише Філатов. "Дурачье, ездящее в Крым "отдыхать" - запомните этот пост." - додав він.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...